تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - مدیر عامل باشگاه نسل ابومسلم: امیدوارم فوتبال خراسان جایگاه اصلی خود را پیدا کند

مدیر عامل باشگاه نسل ابومسلم: امیدوارم فوتبال خراسان جایگاه اصلی خود را پیدا کند

مدیرعامل باشگاه نسل ابومسلم گفت: آرزوی ما این است که فوتبال خراسان جایگاه اصلی خود را پیدا کند و هواداران تا پایان فصل همواره یار و یاور تیم‌های محبوب خود باشند. مهدی بیگلری اظهار کرد: افتخار ورزش استان خواهد بود که سیاه‌جامگان در فصل آینده در لیگ برتر توپ بزند و در کنار پدیده رقابت خوبی را در سطح کشور داشته باشد و جای خالی پیام و ابومسلم را در لیگ برتر کشور پر کند . وی افزود: ان‌شاءالله با صعود تیم پیام وحدت و نسل ابومسلم به لیگ یک در سال آینده بتوانیم سبب شادی هواداران هر دو باشگاه شویم.مدیر عامل باشگاه نسل ابومسلم با اشاره به بازی روز پنجشنبه 13 آذر ماه ساعت 14 در مقابل تیم پارس جم بوشهر گفت: اگر پیروز میدان باشیم به مکان دوم جدول لیگ صعود خواهیم کرد تا به خواست خدا بتوانیم همراه تیم وحدت تا آخر لیگ جایگاه اول و دومی خود را حفظ کنیم...


وی گفت: آرزوی ما این است که فوتبال خراسان جایگاه اصلی خود را پیدا کند و هواداران تا پایان فصل همواره یار و یاور تیم‌های محبوب خود باشند.

بیگلری با اشاره به تغییرات تیم در نیم فصل دوم گفت: به جز 2 یا 3 مورد جابه جایی، تغییر اساسی نخواهیم داشت و با آوردن چند بازیکن جدید ضعف تیم را در نیم فصل آینده پوشش خواهیم داد.

وی با اشاره به اینکه در گروه بسیار سختی قرار گرفته‌ایم، گفت: این در حالی است که 4 تیم با سابقه لیگ برتری در جدول حضور دارند و حضور تیم‌هایی چون حفاری اهواز و ماشین‌سازی تبریز در قعر جدول نشان از کار سخت ما دارد و تیم شاهین کیش به تازگی از مربی توانمندی مثل فیروز کریمی بهره می‌برد که این نیز کار را برای رقیبان دشوار خواهد کرد.

بیگلری اظهار کرد: از جدول لیگ، 3 تیم به دسته 3 سقوط خواهند کرد و 3 تیم برای رقابت در فصل آینده در جدول خواهند ماند و 3 تیم دیگر برای صعود به لیگ یک بازی خواهند کرد که ان‌شاءالله تیم ما جزو تیم برتر صعود کننده باشد.

وی افزود: بعد از پایان مسابقات لیگ تمام برنامه‌ریزی خود را روی مدارس فوتبال و تیم پایه خواهیم گذاشت و امیدوارم تیم نسل ابومسلم همان تیم رویایی باشد که تمامی تماشاچیان و هواداران عاشقش خواهان آن بودند.


منبع : به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،