تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - فوتبال دسته دوم کشور: جدال مشکی با سبز در میدان تختی مشهد

فوتبال دسته دوم کشور: جدال مشکی با سبز در میدان تختی مشهد


روزی که دو تیم نسل ابومسلم و پیام وحدت پای برعرصه لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای ایران گذاشتند همگان تصور می کردند که ممکن است این دو تیم به سرنوشت نسل قدیم دچار شده و به فراموشی سپرده شوند. خبرگزاری ایپنا مشهد، اما با شروع لیگ بویژه در رقابتهای سالجاری و نتایجی که این دو نماینده فوتبال خراسان کسب کردند نشان از دارا بودن تشکیلات قوی و بابرنامه ای است که از سوی مدیران دلسوز آنان پایه ریزی شده بود. مدیرانی که بار تمامی مشکلات سر راه را به جان خریده و آبروی چندین ساله خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا فوتبال خراسان و این دو باشگاه با سابقه را دوباره احیا کنند که الحق تا اینجای مسابقات کارنامه درخشانی را به نمایش گذاشتند. این دو تیم در شرایطی پیکارهای لیگ امسال را آغاز کردندکه نقطه قوت آنان کادر فنی و مدیران عامل آن می باشد. بنابراین هر باشگاهی که از مدیریت قوی و بدون حاشیه ای برخوردار باشد مسلما به نتایج مطلوبی دست پیدا خواهد کرد....

دیدار  امروز پیام وحدت با نسل ابومسلم در ورزشگاه تختی مشهد از این جهت حایز اهمیت است که این دو همشهری در شهرآورد مرحله رفت علی رغم اینکه بازی تماشایی را به نمایش گذاشته بودند حاصلی جز تساوی بدون گل را در برنداشت.

 اما بازی امروز با آن بازی تفاوت زیادی خواهدداشت زیرا بازیکنان و کادرفنی دو تیم آبدیده ترشده و درصدد کسب نتیجه هستند تا موقعیت خود را در بالای جدول بهبود ببخشند.

بویژه اینکه پیام وحدت که درحال حاضر در صدر جدول قرار دارد  از انگیزه بیشتری برخودار است این تیم پس از 9 بازی و کسب4 برد و5 مساوی و بدون شکست و با17 امتیاز به تنهایی در صدر قراردارد.

اما ابومسلم که در حال حاضر با 15 امتیاز مکان سوم جدول را به خوداختصاص داده است در اندیشه این است تا با عبور از پیام صدرنشین خود را به بلای جدول برساند.

بدین ترتیب جدال امروز این دوتیم در میدان سبز تختی مشهدجدال بین  سرمربیان دو تیم است که سعیدجوشش و یوسف نادریان در دو سوی میدان و هدایت این دو تیم را برعهده دارند.

ضمن اینکه نادریان در اندیشه پیروزی پیام وحدت و جوشش هم نیاز مبرم به پیروزی ابومسلم است تا شهرآورد مشهد این بار پیروزی را به دنبال داشته باشد.