پایگاه اطلاع رسانی رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان

سرمربی تیم نسل ابومسلم: این روزها بیشتر به حمایت هواداران نیاز داریم/ تساوی بازی گذشته تلنگر خوبی بود


سرمربی تیم فوتبال نسل ابومسلم گفت: با توجه به همگروهی با تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مرحله اول، از این تیم شناخت خوبی داریم و برای مصاف با این تیم آماده‌ایم.سعید جوشش در خصوص بازی این هفته تیمش در برابر پارس جم اظهار کرد: نسل ابومسلم و پارس جم در دور نخست مسابقات لیگ دو هم‌گروه بودند و پیش از این 2 بار به مصاف هم رفته‌اند به همین دلیل شناخت خوبی از این تیم داریم. پس از تساوی هفته گذشته در برابر شهرداری زنجان که باعث شد2 امتیاز مهم خانگی را از دست دهیم، در طول هفته گذشته تمرینات خوبی برگزار کردیم و می‌توان گفت که به آمادگی خوبی دست یافته‌ایم.جوشش افزود: مهمترین تاثیر تساوی هفته گذشته، تلنگری است که به بازیکنان خورد تا متوجه اهمیت بالای این مرحله از مسابقات شوند. خوشبختانه برای این مسابقه مصدوم و محرومی نداریم و با آمادگی کامل به مصاف رقیب بوشهری خود می‌رویم.سرمربی تیم فوتبال نسل ابومسلم همچنین در خصوص اصلی‌ترین رقیب نماینده خراسان در این مرحله از مسابقات لیگ دسته دوم گفت: همه تیم‌ها شرایط نزدیکی به یکدیگر دارند و واقعا نمی‌توان گفت که کدام تیم روی کاغذ شانس بالایی دارد، باید ببینیم که دست آخر کدام تیم می‌تواند به بهترین شکل ممکن از مسابقات امتیاز کسب کند. خوشبختانه فیلم مسابقات رقبا را هم توانستیم بگیریم و شناخت خوبی از دیگر تیم‌ها مثل بهمن شیراز داریم...

وی همچنین درباره جذب بازیکن برای تقویت تیمش در این مرحله از مسابقات تصریح کرد: متاسفانه هنوز مشکل بدهی تیم به فدراسیون حل نشده و مبلغی در حدود 50 میلیون تومان به فدراسیون بابت حق ثبت قرارداد بازیکنان بدهکاریم که همین امر موجب شده تا نتوانیم بازیکن جدیدی به فهرست خود اضافه کنیم، البته این مشکل تمامی تیم‌های حاضر در این مرحله از مسابقات است.

جوشش با خطاب قراردادن هواداران فوتبال خراسان خاطرنشان کرد: امروز فوتبال خراسان در حساس‌ترین زمان ممکن به سر می‌برد. پدیده، سیاه‌جامگان ابومسلم و نسل ابومسلم شدیدا به حمایت هواداران نیاز دارند تا بتوانند از این برهه حساس سربلند خارج شوند. امیدوارم هواداران اهمیت این روزها را درک کنند و به حمایت کامل از این تیم‌ها بپردازند. مهم‌ترین فاکتور برای موفقیت در این روزها استفاده از پوئن میزبانی است که میسر نمی‌شود مگر با حمایت و همراهی هواداران.

 سرمربی تیم نسل ابومسلم همچنین با حمایت از کادرفنی پدیده در پایان تاکید کرد: هنگامی‌که یک تیم 11 نفره وارد زمین می‌شوند باید 2، 3 تیم در ورای آن به فعالیت بپردازند تا آن 11 نفر با آسودگی و آرامش به سمت موفقیت حرکت کنند، در بازی تیم‌های پدیده و استقلال خوزستان شاهد بودیم که تیم پدیده یک سر و گردن از حریف بالاتر بود و توپ‌ها توی گل نرفت، به نظر من باید از کادرفنی این تیم حمایت شود و امروز زمان مناسبی برای ایجاد تغییر در این تیم نیست.

تیم فوتبال نسل ابومسلم رهپویان آفتاب شرقی روز دوشنبه 18 اسفندماه از ساعت 14:30 در ورزشگاه تختی مشهد، میزبان پارس جنوبی جم خواهد بود.


منبع :  خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان،


اهم رویدادهای فوتبالی استان و کشور در آئینه رسانه ها

اداره کل ورزش و جوانان


هیئت فوتبال استان


رویدادهای ورزشی کشور