تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - با حمایت همه مردم خوب مشهد بار دیگر بتوانیم نام و آوازه ابومسلم را بر سر زبان ها بیندازیم

با حمایت همه مردم خوب مشهد بار دیگر بتوانیم نام و آوازه ابومسلم را بر سر زبان ها بیندازیم

مهدی بیگلری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، با اشاره به برنامه ریزی برای حضور تیمی موفق و ماندگار در فوتبال کشور اظهار کرد: با حضور اعضای کادر فنی تیم "طلوع نسل ابومسلم" بحث تست گیری از بازیکنانی که توانایی حضور در تیم ابومسلم ردا دارند از روز شنبه پانزدهم شهریور ماه جاری در مجموعه ورزشی تختی مشهد آغاز شده است. وی افزود: در طی چند روز گذشته با توجه به فراخوانی که داده شده، روزانه حدو 70 نفر برای شرکت در تست اعضای کادر فنی نسل ابومسلم مراجعه و تست داده ند که تاکنون چند بازیکن خوش استعداد نیز مورد توجه سرمربی تیم مان قرار گرفته اند. بیگلری بیان کرد: تست گیری از مراجعه کنندگان تا پایان هفته جاری ادامه و تمرینات جدی تیم مان با حضور بازیکنان منتخب از شنبه بیست و دوم شهریور ماه آغاز خواهد شد. وی افزود: با توجه به اینکه تیم مان کمی دیر بسته شده است فعلا در زمین چمن مصنوعی تختی تمرین می کنیم اما طی هفته های آینده و پس از بررسی های بیشتر زمین چمن دیگری هم در اختیار تیم مان قرار خواهد گرفت.....


مدیر عامل موسسه طلوع نسل ابومسلم که در حال حاضر به صورت غیر رسمی به عنوان مدیر عامل باشگاه ابومسلم نیز فعالیت می کند گفت: اولویت اول ما جذب کادر فنی خوشنام و با سابقه بود که با توجه به حضور سعید جوشش در راس کادر فنی تیم مان این کار سرعت گرفت.

وی افزود: سعید صیامی، مصطفی صنوبری، و حسین پاس به عنوان اعضای کادر فنی در کنار سرمربی تیم خواهند بود و علی ظهورنیا نیز به عنوان بدنساز تیم با ما همکاری خواهد داشت.

بیگلری همچنین به حضور قدرتمند نسل ابومسلم در لیگ دسته دو کشور اشاره و تاکید کرد: برای بستن تیمی در حد نام ابومسلم قطعا هزینه هایمان بیش از یک میلیارد تومان خواهد شد.

وی تاکید می کند: تلاش می کنیم تا تیمی شایسته و مردمی را با تکیه بر نیروها و بازیکنان بومی مشهد و استان راهی مسابقات کنیم و در کنار آن دوست داریم تا بار دیگر شاهد حضور طرفداران تیم ابومسلم در کنار این تیم باشیم و با حمایت همه مردم خوب مشهد بار دیگر بتوانیم نام و آوازه ابومسلم را بر سر زبان ها بیندازیم.

مدیر عامل موسسه "طلوع نسل ابومسلم" اظهار کرد: حیف است که تیمی مانند ابومسلم در لیگ دو بازی کند و بنده قول می دهم با حمایت هواداران پر شور تیم ابومسلم در پایان این فصل به لیگ دسته یک صعود کنیم.

وی افزود: باشگاه نسل ابومسلم به کشف و پرورش استعدادهای استان نیز توجه داشته و در آینده با راه اندازی آکادمی نسبت به انجام کارهای آموزشی نیز اهتمام ویژه ای خواهد داشت.

 بیگلری همچنین به نحوه انتخاب سرمربی تیم "نسل ابومسلم" اشاره و بیان کرد: پس از مشورت با بزرگان و با تجربه های فوتبال استان در نهایت سعید جوشش به عنوان سرمربی تیم مان انتخاب شد.

وی با اشاره به برخی از سوابق سرمربی تیمش گفت: سعید جوشش مربی لیگ برتری فوتبال کشور است که فقط به دلیل عشق و علاقه به نام ابومسلم سرمربیگری تیم نسل ابومسلم را پذیرفته و حضور در کنار دنیزلی و جلالی و برخی دیگر از مربیان نامدار کشورمان جزء برخی از سوابق ورزشی وی است.

مدیرعامل موسسه "طلوع نسل ابومسلم" همچنین به برخی از سوابق ورزشی اش اشاره و بیان کرد: بنده یکی از طرفدران و عاشقان تیم ابومسلم هستم که سال های سال در کنار این تیم بوده ام و به این مسئله افتخار می کنم ضمن اینکه در عرصه ورزشی نیز علاوه بر فعالیت در رشته های کاراته،پینگ پنگ و والیبال سال ها نیز در عرصه کشتی فعالیت کرده ام.

وی می افزاید: همچنین بنده در سال های 2009 و 1998 نیز عضو کمیته برگزاری مسابقات جهانی کشتی بوده ام.