تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - تیم فوتبال «نسل ابومسلم» امروز در شیراز به میدان می رود

تیم فوتبال «نسل ابومسلم» امروز در شیراز به میدان می رود

خروشی - در هفته سوم دور نهایی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور، امروز تیم فوتبال «نسل ابومسلم» مهمان کاکوهای شیرازی خواهد بود. سرمربی تیم فوتبال «نسل ابومسلم» با بیان این مطلب به «خراسان» گفت: امروز دوشنبه ۲۵ اسفند از ساعت ۱۵ در ورزشگاه حافظیه شیراز به دیدار تیم فوتبال «بهمن» این شهر خواهیم رفت. «سعید جوشش» با اشاره به از دست دادن امتیازات مهم دیدارهای خانگی و به خصوص شکست هفته قبل مقابل «پارس جم بوشهر» در مشهد افزود: برخلاف تیم فوتبال «پارس جم» که در بازی گذشته فوق العاده بود، ما در این بازی به خودمان باختیم و نتوانستیم از فرصت های به دست آمده استفاده کنیم. وی با اشاره به تمرینات بازیکنان افزود: در هفته جاری تمرینات خوب و منظمی انجام شد و به لطف خدا امروز برای پیروزی وارد میدان خواهیم شد و سعی می کنیم قبل از آغاز سال ۹۴ با پیروزی به هواداران عیدی بدهیم....

وی درباره ادامه بازی ها نیز گفت: ۸ بازی باقی مانده و کار ما با توجه به امتیازاتی که از دست داده ایم مقداری سخت شده است که امیدوارم بتوانیم در بازی امروز برابر «بهمن شیراز» دوباره تلاشی نو را برای صعود آغاز کنیم و دیگر امتیازی از دست ندهیم تا بتوانیم به هدف نهایی خود که صعود به لیگ یک است، برسیم.

در خور ذکر است سکان هدایت تیم «بهمن شیراز» را «وحید رضایی» بر عهده دارد که حدود یک ماه در فصل جاری مسابقات لیگ ۲ هدایت تیم فوتبال «پیام وحدت» خراسان رضوی را بر عهده داشت و سپس از این تیم جدا شد و توانست با شایستگی تیم «بهمن شیراز» را به مرحله نهایی مسابقات برساند، در حالی که تیم «پیام وحدت» جایی میان تیم های مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال کشور نداشت و از صعود به مرحله پایانی بازماند!