تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - سرمربی جدید نسل ابومسلم: با تمام توان برای صعود به لیگ دسته یک می‌جنگیم

سرمربی جدید نسل ابومسلم: با تمام توان برای صعود به لیگ دسته یک می‌جنگیم

سرمربی جدید نسل ابومسلم گفت: با تمام توان برای صعود به لیگ دسته یک می‌جنگیم. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، پیمان صاحب جمعی پیش از دیدار مقابل کاسپین قزوین با بیان این مطلب، گفت: نسل ابومسلم از تیم‌های ریشه‌دار ایران و خراسان است و زمانی که پیشنهاد سرمربیگری این تیم به بنده شد با کمال افتخار پذیرفتم و کادر فنی و بازیکنان با تمام توان برای صعود به لیگ دسته یک خواهیم جنگید. وی افزود: در حال حاضر تیم نسل ابومسلم به لحاظ نتیجه‌گیری در شرایط خوبی به سر نمی‌برد و امیدواریم بازی‌های پیش رو که در هفته‌های آتی داریم با گرفتن امتیازات کامل به صدر جدول برسیم و به لیگ دسته یک صعود کنیم....

سرمربی نسل ابومسلم در ادامه گفت: در یک هفته حضور بنده در تیم روی مسائل روحی و روانی و مسائل تاکتیکی با بازیکنان کار کردیم تا بتوانیم با یک بازی قابل قبول و تماشاگرپسند ضمن کسب امتیازات از دست رفته، خود را به رده‌های بالای جدول برسانیم.

صاحب‌جمعی با اشاره به بازی فردا دوشنبه 10 فروردین مقابل کاسپین قزوین، گفت: حضور مسوولین ورزشی استان، هواداران تیم نسل ابومسلم در بازی فردا باعث ایجاد انگیزه و قوت قلب کادر فنی و بازیکنان خواهد شد.

وی اضافه کرد: احسان خطایی و محمدرضا قالیباف به علت مصدومیت در بازی فردا مقابل کاسپین قزوین نمی‌توانند تیم را همراهی کنند.

سرمربی نسل ابومسلم با اشاره به آنالیز بازی‌های تیم کاسپین قزوین، خاطر نشان کرد: تیم کاسپین قزوین بازیکنان جوان و با انگیزه‌ای دارد و بازی کردن مقابل این تیم کار آسانی برای تیم‌ها نخواهد بود.

صاحب جمعی در پایان گفت: از زحمات سعید جوشش سرمربی سابق تیم کمال تشکر را دارم و در ادامه مسیر از رهنمودهای این پیشکسوت خوش‌نام استان نیز استفاده خواهیم کرد.

گفتنی است در چهارچوب هفته چهارم لیگ دسته 2 باشگاه‌های کشور فردا 10 فروردین شاگردان پیمان صاحب جمعی ساعت 16 در استادیوم تختی مشهد پذیرای تیم کاسپین قزوین خواهند بود.

در حال حاضر نسل ابومسلم از 3 بازی خود تنها موفق به کسب 2 امتیاز شده است./