تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - پیمان صاحب‌جمعی: نسل ابومسلم را با سه مشکل اساسی تحویل گرفتم

پیمان صاحب‌جمعی: نسل ابومسلم را با سه مشکل اساسی تحویل گرفتم


صاحب جمعی در مصاحبه با وب سایت رسمی استقلال جوان در خصوص تیم نسل ابومسلم نیز اظهاراتی داشت: ضمن تقدیر از تلاش کادر فنی سابق تیم ابومسلم، اما باید بگویم که از وقتی این تیم را تحویل گرفتم با سه مشکل اساسی مواجه شده‌ام. اول شرایط بدنی نا‌مناسب این تیم که باعث می‌شود ما در همه بازی‌ها از دقیقه ۶۰ به بعد تیم‌مان افت کند. بعد از آن مصدومیت بازیکنان بوده که به سختی ما را آزار داده و در نهایت نیز اشتباهات داوری که در نتایج بازی‌های ما تأثیرات مستقیم گذاشته. به خصوص در دو بازی با استقلال آبی تهران و کاسپین قزوین که امتیازاتی را به دلیل اشتباهات داوری در این دو بازی از دست دادیم. ...
وی در خصوص تیم استقلال نیز گفت: بازیکن پیشین استقلال در خط دفاعی و سرمربی این روزهای تیم ابومسلم ابتدا در گفت و گو با استقلال جوان ابتدا به پیروزی با ارزش آبی‌پوشان برابر صبای قم اشاره کرد و گفت: 

استقلال بازی خیلی مهمی را برد. در‌واقع با این برد به کوران رقابت‌ها بازگشت. همانطور که می‌بینید این پیروزی باعث شده تا استقلالی‌ها با شور و هیجان بیشتری کار خود را در لیگ دنبال کنند. 


پیمان صاحب‌جمعی با بیان این نکته به همکار ما افزود: 

الان استقلالی‌ها سخت به دنبال کسب شش امتیاز باقی‌مانده هستند. شش امتیازی که من معتقدم می‌تواند آن را بگیرد و اگر بگیرد با اطمینان می‌توان گفت که به کسب سهمیه آسیا خواهد رسید. 


صاحب‌جمعی گفت: 

از نقش کرار جاسم در رقم خوردن این پیروزی به راحتی نمی‌توان گذشت. باز هم دیده شد که وقتی کرار به شرایط آرمانی بازگشت استقلال توانست بازی بهتری انجام دهد و پیروز از میدان خارج شود تا ثابت شود که هرگاه کرار خوب باشد استقلال خوب است و بر‌عکس. 


پیشکسوت آبی‌پوشان اضافه کرد: 

حالا استقلالی‌ها باید گرفتن هر شش امتیاز را هدفگذاری کنند ولو این که سهمیه‌ای هم در کار نباشد. گو این که باز هم با قاطعیت می‌گویم با توجه به بازی‌های باقی‌مانده و این که تیم‌های بالای جدول هم با هم بازی دارند، اگر استقلال شش امتیاز کامل این دو بازی را بگیرد سهمیه آسیا را هم خواهد گرفت. 

از صاحب‌جمعی پرسیدیم که به نظرت کدام تیم قهرمان می‌شود و او در پاسخ گفت: 

هر سه تیم نفت و تراکتور و سپاهان به یک اندازه برای قهرمانی شانس دارند و رقابت این سه تیم در این دو هفته بسیار دیدنی خواهد بود. البته سپاهانی‌ها قائدتا باید کار راحت‌تری داشته باشند. به خصوص که در لیگ قهرمانان نیز حاضر نیستند و در نتیجه انرژی بیشتری دارند.