تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - قول مساعد استانداری خراسان رضوی برای کمک به تیم «نسل ابومسلم»

قول مساعد استانداری خراسان رضوی برای کمک به تیم «نسل ابومسلم»


امیررضا خادم از استانداری خراسان رضوی قول مساعد برای حمایت از تیم نسل ابومسلم را گرفت. به گزارش ایسنا – منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، امیررضا خادم که به همراه کوروش صبوریان ساعت 18 یکشنبه ششم مهرماه به دیدار علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی رفته بودند، از تأسیس باشگاه تازه تأسیس نسل ابومسلم رهپویان آفتاب شرقی ابراز خرسندی کرد و قول مساعد از استانداری برای حمایت این تیم گرفت. وی از کمک به توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان خبر داد و گفت: امیدوارم با کمک استانداری و وزارت ورزش و جوانان زیر ساخت‌های ورزش استان به ویژه ورزشگاه ثامن‌الائمه(ع) توسعه و گسترش‌ یابد....

وی تصریح کرد: با توجه به پتانسیل خیلی خوبی که استان خراسان رضوی به ویژه در بحث مراکز اقامتی و هتل و ... دارد امیدوارم با توسعه ورزش استان شاهد برگزاری مسابقات بین‌المللی در مشهد مقدس باشیم.

خادم افزود: ان‌شاءا... بتوانیم جهت رشد تیم‌های ورزشی استان به ویژه باشگاه‌های خصوصی نیز گام‌های مثبتی برداریم.

در حاشیه این دیدار وی ضمن اینکه در افتتاح دفتر باشگاه نسل ابومسلم رهپویان آفتاب شرقی حضور یافت، از پیراهن آن باشگاه رونمایی کرد و سپس در محل ورزشگاه ثامن‌الائمه(ع) جهت دیدار بازی دوستانه پدیده‌ی تیم نسل ابومسلم رهپویان آفتاب شرقی حضور یافت.