تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - احتمال خروج نسل ابومسلم از مشهد قوت گرفت؛ اظهارات برادران در خصوص نسل ابومسلم، اشتباهات داوری و معضل اتوبوس تماشاگران

احتمال خروج نسل ابومسلم از مشهد قوت گرفت؛ اظهارات برادران در خصوص نسل ابومسلم، اشتباهات داوری و معضل اتوبوس تماشاگران

align=bottom

رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: هنوز مدیرعاملی برای باشگاه نسل ابومسلم مشخص نشده است. مهدی برادران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، در خصوص باشگاه نسل ابومسلم عنوان کرد: قرار بود باشگاه نسل ابومسلم در دو مقطع به صورت رسمی مدیر عاملش را به ما اعلام کند. ما هم در صدا و سیما در برنامه گل اشاره کردیم که فردی به نام بهشتی را به عنوان مدیرعامل باشگاه نسل ابومسلم به رسمیت نمی شناسیم، انتظاری که از هیات مدیره داشتیم، این بود که وقتی می‌خواهند یک فردی را به عنوان مدیرعامل انتخاب کنند باید دارای سوابقی باشد که بتواند پاسخگوی مردم مشهد باشد.  وی ادامه داد: متاسفانه مردم مشهد همیشه این هزینه را پرداخت کردند و به دلیل اینکه همیشه افراد گمنام می‌آمدند و اقداماتی را انجام می‌دادند و بعد که می‌روند، هزینه این اقدامات را به دوش بقیه می‌گذارند....

 برادران در خصوص بهشتی برای مدیرعاملی باشگاه نسل ابومسلم افزود: در بدو ورود وی به اداره کل اعلام کردیم تا مصوبه هیات مدیره مشخص نشود و ما صلاحیت‌های وی را احراز نکنیم به عنوان مدیر عامل وی را به رسمیت  نمی‌شناسیم، متاسفانه ایشان به جای این که این مرحله را طی کند و برای هیات  فوتبال خراسان اهمیتی قائل شوند وارد شدند و مربی تیم را هم عوض کردند، در صورتی که سعید جوشش یکی از مربیان خوب خراسان بوده و ابومسلمی‌های خراسان برای جوشش احترام خاصی قائل هستند؛ اما متاسفانه مدیر عمل جدید وی را نخواست.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با آمدن یک مربی غیربومی باعث شد ما روند خوبی را در باشگاه نسل ابومسلم طی نکنیم، در حال حاضر به یک جمع بندی کاملی رسیدیم که باید تصمیم گیری جدیدی در خصوص این باشگاه و تعهداتی که مدیرعامل سابق باشگاه بهشتی داده بود و عمل نشد، انجام دهیم.

برادران ادامه داد: با نگاه مثبتی که هیات مدیره و رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان داشته است، قرار شد هیات فوتبال بیشتر در این موضوع کمک کنند.

رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر دبیر هیات فوتبال را به عنوان مسئول رسیدگی به این موضوع انتخاب کرده‌ایم، با توجه به این که این امتیاز متعلق به هیات فوتبال است ما در این خصوص تصمیم گیری خواهیم کرد. انتظار ما این است از شخصی در راس این مجموعه استفاده کنیم که بتواند به فوتبال استان کمک کرده باشد.

برادران در خصوص  کمک‌های هیات به باشگاه نسل ابومسلم افزود: تاکنون هیات فوتبال به عنوان متولی فوتبال استان ورودی به این گونه مسائل نداشته است، اما قرار شد بخشی از این مسائل را با همکاری اداره کل ورزش و جوانان تصمیم گیری کنیم.

وی در خصوص آینده این تیم افزود: این امکان وجود داشت که امتیاز نسل ابومسلم را به شهرستانی از استان واگذار کنیم ولی با این حال حضوراین تیم در مشهد بیشتر است.

 رئیس هیات فوتبال خراسان در ادامه عنوان کرد: سیاست من این است که ترجیحا ما تیم‌های زیر لیگ برتریمان را در شهرستان‌ها به کار بگیریم که فوتبال شهرستان‌های ما یک مقدار در سطوح ملی تعریف شوند، مثلا بتوانیم کاشمر، نیشابور، سبزوار، تربت، سرخس به عنوان قطب‌های فوتبال استان مطرح کنیم و ممکن است امسال این پروژه را انجام دهیم.

 برادران درخصوص اشتباهات داوری  در هفته‌های اخیر برای نمایندگان استان در لیگ برتر فوتبال و فوتسال گفت: واقعیت این است که این موضوع را باید فدراسیون پیگیری کند ولی با این حال برای پیگیری این موضوع نامه‌ای را تهیه کرده و به فدراسیون ارسال کردیم.

وی افزود: کمیته داوران هم این اشتباهات را قبول داشته و قرار است این موضوع را پیگیری کند، تنها بحث ما این است که چرا اشتباهات داوری فقط برای تیم‌های خراسانی اتفاق می‌افتد، فکر می‌کنم یک مقدار داوران متعجب شده‌اند که مردم مشهد و رسانه‌های خراسان تا این حد نسبت به داوری در مشهد حساس شده‌اند.

 برادران در خصوص تامین اتوبوس برای بازی‌های نمایندگان استان نیز عنوان کرد: تامین اتوبوس‌ها جهت انتقال تماشگران برای دیدارهای نمایندگان در لیگ برتر بر عهده خود تیم‌هاست و از وظایف هیات فوتبال به حساب نمی‌آید، اما از طرف هیات پیگیری‌هایی کردیم و صحبت‌هایی را انجام دادیم تا در این خصوص اقدامی انجام شود اما متولی اصلی این امر خود باشگاه هستند و تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم از شهرداری مشهد درخواست کنیم که مشابه بقیه شهرها عمل کنند و از نمایندگان اشهر خود حمایت کند.