تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - شهرآرا: با برگزاری مراسم معارفه مدیرعامل و سرمربی؛ نسل ابومسلم استارت زد

شهرآرا: با برگزاری مراسم معارفه مدیرعامل و سرمربی؛ نسل ابومسلم استارت زد

مراسم معارفه سرمربی و مدیرعامل جدید تیم فوتبال نسل ابومسلم برای حضور در رقابت‌های لیگ دسته دو فوتبال کشور عصر دیروز در زمین شماره یک ورزشگاه تختی مشهد آغاز شد. این جلسه در حالی برگزار شد که در آن بازیکنان فصل گذشته به همراه چند بازیکن جدید حضور داشتند و پس از قربانی کردن یک راس گوسفند مدیرعامل جدید این باشگاه برای بازیکنان به صحبت پرداخت. در مراسم دیروز، از مسئولان هیئت فوتبال استان خبری نبود اما تعدادی از هواداران قدیمی این تیم به همراه رمضان شکری سرمربی جدید نسل ابومسلم و حسین علوی همان بازیکن جنجالی استقلال که حالا قائم مقام باشگاه شده است نیز حضور داشتند. در حاشیه این مراسم مدیرعامل جدید باشگاه نسل ابومسلم در خصوص حضورش در این تیم گفتگویی را با ما انجام داد که البته خاطره مصاحبه با احسان سحرخیز مدیرعاملی که اتفاقا حسین علوی وی را وارد فوتبال کرد و چند صباحی هم بیشتر در ابومسلم دوام نیاورد انداخت. در ذیل بخش‌هایی از گفتگو با محسن حاجی بیگلو که اهل نیشابور است و ٣٥ساله را می‌خوانید:...

﷯به خاطر علاقه‌ای که به این تیم داشتم تصمیم گرفتم که تیم را در اختیار بگیرم و تا به الان نیز ٩٩درصد کارها انجام شده است و شنبه انشاءا... تیم را به صورت کامل در اختیار می گیریم.
﷯من در سال‌های دور در تیم ابومسلم بازی می‌کردم و آن موقع ٥ یا ٦سال بیشتر نداشتم!
﷯در حال حاضر من یک شرکت تجاری دارم و مدرک تحصیلی‌ام فوق لیسانس حسابدرای است و تلاشمان این است تا بتوانیم بودجه تیم را تامین نماییم.
﷯برادر من مسئول دفتر آقای سبحانی‌نیاست که نماینده نیشابور در مجلس است اما تا به حال از نفوذ ایشان هیچ استفاده‌ای نکرده‌ایم ولی شاید بتوانیم ایشان را به عضویت هیئت مدیره باشگاه دربیاوریم.
﷯بحث‌هایی که در رابطه با برگزاری بازی‌های تیم در نیشابور می‌شود و یا حضور من در انتخابات مجلس صحت ندارد و این مسائل اشتباه است.
﷯قدرت پرداخت وثیقه ٤٠٠میلیون تومانی برای در اختیار گرفتن تیم را دارم اما هنوز بودجه‌ای برای تیم تعیین نکرده ایم چرا که آشنایی با تعیین بودجه ندارم!
﷯برنامه ای برای حضور در لیگ برتر نداریم و فعلا تلاشمان حضور در لیگ دسته دو است.
﷯سرمربی تیم ما رمضان شکری است و حسین علوی هم به عنوان قائم مقام باشگاه انتخاب شده است و خودم هم به عنوان مدیرعامل در کنار تیم خواهم بود.