تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - در فاصله دو هفته تا شروع لیگ دو فوتبال کشور وضعیت نسل ابومسلم هنوز مشخص نیست!

در فاصله دو هفته تا شروع لیگ دو فوتبال کشور وضعیت نسل ابومسلم هنوز مشخص نیست!

رقابت‌های لیگ دسته دو فوتبال کشور از حدود دو هفته دیگر یعنی ۵ مهرماه در حالی آغاز می‌شود که در این مسابقات همچون سال گذشته قرار است دو تیم پیام وحدت و نسل ابومسلم حضور داشته باشند. براساس قرعه‌کشی سازمان لیگ فوتبال کشور، تیم پیام وحدت در مسابقات این فصل در گروه چهار و تیم نسل ابومسلم در گروه سه قرار دارد. این در حالی است که امسال قرار است تیم پیام وحدت بازی‌های خود را در کاشمر و نسل ابومسلم نیز در مشهد برگزار کند با این حال هنوز وضعیت تیم نسل ابومسلم برای حضور در لیگ و البته وضعیت مدیریتی آن مشخص نیست!
نسل ابومسلم که کار خود را از حدود دو هفته گذشته با حضور رمضان شکری به‌عنوان سرمربی آغاز کرده است قرار بود با تغییر مدیریتی در راس کار خود محسن حاجی بیگلو را به‌عنوان مدیرعامل جدید معرفی کند؛ اما هنوز تکلیف وی مشخص نشده است و این طور که شنیده می‌شود شاید به‌دلیل بدهی‌هایی که این تیم دارد و البته سختگیری‌های سازمان لیگ درباره تیم‌های بدهکار کلا نتواند در لیگ دو شرکت کند....


برای بدهی‌های نسل ابومسلم مکاتبه کردیم
دبیر هیئت فوتبال خراسان رضوی درباره این موضوع می‌گوید: ما با فدراسیون و کمیته انضباطی نامه‌نگاری کرده‌ایم تا وضعیت نسل ابومسلم و پیام وحدت را به ما اعلام کنند؛ اما هنوز هیچ پاسخی درباره میزان بدهی‌های این دو تیم به ما داده نشده است. حسن نوری درباره اینکه گفته بود نسل ابومسلم به‌دلیل بدهی نمی‌تواند در لیگ دو شرکت کند، افزود: از قبل به ما اعلام شده بود که این تیم با بدهی همراه است و خب بر این اساس و با توجه به قوانین سازمان لیگ اگر نسل ابومسلم یا هر تیم دیگری با بدهی روبه‌رو باشد نمی‌تواند در مسابقات شرکت کند. نوری ادامه داد: در حال حاضر تمرینات نسل ابومسلم در مشهد زیر نظر کادر فنی ادامه دارد و ما نیز امیدوار هستیم تا مشکلی درباره این موضوع به وجود نیایدو میزبان بازی‌های این تیم در ورزشگاه تختی مشهد باشیم.

مدیر جدید باید تضمین دهد
دبیر هیئت فوتبال خراسان رضوی همچنین درباره اینکه چه زمانی قرار است اسناد مدیریتی ابومسلم در اختیار فرد جدیدی قرار بگیرد گفت: در حال حاضر محسن حاجی بیگلو برای مدیریت این تیم اعلام آمادگی کرده است و حتی چکی به مبلغ ١٢٠میلیون تومان را نیز در اختیار بیگلری مدیرعامل قبلی نسل ابومسلم داد تا با طلبکاران تیم تصفیه‌حساب کند. اما در حال حاضر هنوز هیچ سندی از سوی اداره کل ورزش و جوانان یا هیئت فوتبال استان به‌عنوان مدیرعامل در اختیار وی قرار نگرفته است؛ چراکه باید مراحل اداری آن طی شود. به هر حال برای اینکار ایشان باید یک تضمین ریالی نیز در اختیار اداره کل ورزش و جوانان قرار بدهد و بعد از آن کار خودش را برای یک سال آغاز کند.

بیگلری: هیچ بدهی‌ای نداریم
مدیرعامل سابق نسل ابومسلم نیز درباره احتمال اجازه‌ندادن برای برگزاری بازی‌های این تیم به‌دلیل بدهی گفت: طبق آن چیزی که پیگیری کردیم هیچ بدهی به فردی یا مجموعه نداریم و نسل ابومسلم می‌تواند بازی‌های خود را برگزار کند. بیگلری درباره انتقال سند مدیریت این تیم به فرد دیگری نیز اظهار کرد: تمامی کارهای این موضوع از سوی اداره کل ورزش و جوانان در حال پیگیری است و طی روزهای آینده این اتفاق انجام خواهد شد. منبع : شهرارا