تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - مدیر کل ورزش و جوانان استان در پاسخ به وضعیت نسل ابومسلم : از تاج برای رفع مشکلات زمان گرفتیم!

مدیر کل ورزش و جوانان استان در پاسخ به وضعیت نسل ابومسلم : از تاج برای رفع مشکلات زمان گرفتیم!

قرارداد بازیکنان نسل ابومسلم به ثبت نرسید؛ میراث ابومسلم به نسلش رسید!  میراث تیم فوتبال ابومسلم گویا به نسلش هم رسیده است.دیروز با اینکه زمان نقل و انتقالات و ثبت قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم‌های لیگ دسته٢ به پایان رسید اما اعضای تیم نسل ابومسلم قراردادهای خود را به ثبت نرساندند تا از خراسان رضوی فقط تیم پیام‌وحدت بودرسما ثبت نام کند. این اتفاق باعث ناراحتی بازیکنان و البته هواداران این باشگاه را فراهم کرد که عصر گذشته با تجمع مقابل هئیت فوتبال از رئیس این هئیت خواستند مشکل جدید این تیم را حل کند.
اما ماجرای تیم نسل ابومسلم کاملا مربوط می‌شود به بحث مدیریتی و مالکیتی این تیم و البته قوانینی که هیئت فوتبال خراسان رضوی خیلی آن‌ها را سفت و سخت می‌‌گیرد و در مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان درحال رایزنی برای حل‌کردن موضوع است.
رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی دراین‌باره می‌گوید: امتیاز این تیم به هیئت فوتبال خراسان رضوی تعلق دارد اما اداره کل ورزش و جوانان استان از سال گذشته و به‌مدت دو سال مدیریت این تیم را برعهده گرفت تا به افراد واجد‌شرایط واگذار کند. مهدی برادران افزود: زمانی که قراردادها را برای ثبت آوردند، مشخص شد که پای هیچ‌کدام از قراردادها را مدیرعامل باشگاه امضا نکرده است و ما هم بر‌اساس قوانین نمی‌توانیم کار ثبت آن‌ها را انجام دهیم. این مسئله را از روزهای قبل گوشزد کرده بودیم اما متاسفانه کسی به حرف ما گوش نکرد چرا‌که هنوز سند مدیریتی باشگاه نیز به نام حاجی‌بیگلو زده نشده است و این موضوع را باید اداره کل ورزش وجوانان مشخص کند و تازمانی که وضعیت مدیرعامل این باشگاه مشخص نشود، قراردادهای آن‌ها را نیز نمی‌توانیم ثبت کنیم هر چند که مهلت نقل و انتقالات هم به پایان رسیده است و اگر قرار بر ثبت باشد، باید سازمان لیگ دستور ویژه صادر کند...

مالکیت نسل ابومسلم را می‌خواهم نه مدیریت آن را‌!
در همین رابطه محسن حاجی‌بیگلو که از وی به‌عنوان مدیرعامل جدید نسل ابومسلم یاد می‌شود نیز درباره این موضوع گفت: در‌حال‌حاضر پاره‌ای مشکلات وجود دارد و امیدوارم تا هر‌چه زودتر این مسائل حل شود. وی در رابطه با اینکه چرا پای قرارداد بازیکنان را به‌عنوان مدیرعامل امضا نمی‌کند، اظهار کرد: تا الان نزدیک به ٢٠٠میلیون تومان برای این تیم هزینه کرده‌ام آن هم در مدت کمتر از یک‌ماه اما هنوز به من سندی دال بر مالکیت نسل ابومسلم داده نشده است. وی افزود: اگر به من مالکیت نسل ابومسلم را بدهند که هیچ، وگرنه نمی‌توانم فقط به‌عنوان مدیر در این تیم باشم و هزینه هم انجام دهم و امضا هم کنم چون خودم مالک نیستم و ممکن است اتفاقات دیگری پیش آید و به غیر از این من پیش بازیکنان متعهد می‌شوم. 

از تاج برای رفع مشکلات زمان گرفتیم!
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی هم درباره اینکه مهلت حضور در لیگ دسته دوم به اتمام رسیده و تیم فوتبال نسل ابومسلمنتوانسته مدارکش را آماده کند و نمی‌تواند در این مسابقات حاضر شود، گفت: این تیم گرفتاری‌هایی دارد و ما چند روز از تاج مهلت گرفتیم تا این مشکلات را برطرف کنیم. کوروش صبوریان ادامه داد: گرفتاری‌‌هایی بین مدیرعامل و مالکان قبلی و جدید وجود دارد که قرار است جلساتی برگزار و این اختلافات حل‌و‌فصل شود.

منبع : روزنامه شهرآرا