تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - تیم فوتبال نسل ابومسلم واگذار شد.

تیم فوتبال نسل ابومسلم واگذار شد.

در حالی که مهلت نقل و انتقالات لیگ دسته دو فوتبال کشور هفته گذشته به پایان رسید و تیم نسل ابومسلم که تا آن زمان هنوز مدیرعاملش مشخص نشده بود نتوانست قراردادهای خود را به ثبت برساند پس از مهلت گرفتن هیأت فوتبال استان خراسان رضوی از مسئولان سازمان لیگ قرار است فردا این قراردادها در فدراسیون فوتبال به ثبت برسانند. تیم نسل ابومسلم خراسان به عنوان تیم قدیمی مشهد که فصل قبل نتوانست به لیگ دسته یک فوتبال کشور راه پیدا کند در این فصل قرار بود مدیریتش از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان با تغییر روبرو شود و در قبال اعطا مدیریت آن به افراد مختلف قرار بود تا تضمین مالی نیز گرفته شود.اما در چند روز گذشته و با رایزنی برخی از سیاسیون گویا رویه مدیران اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز تغییر پیدا می کند و تیمی که قرار بود مالکیت آن به صورت تضمینی اعطا شود به یکباره به فردی به نام محسن حاجی بیگلو با قیمت حدود 250 میلیون تومان فروخته می‌شود و سند مالکیت آن نیز به نام وی زده می شود.بر این اساس وی نیز قرار داد بازیکنان تیم را به عنوان مالک و مدیرعامل باشگاه امضا می کند تا فردا برای ثبت در فدراسیون فوتبال به تهران برده شود....

محسن حاجی بیگلو مالک و مدیرعامل جدید نسل ابومسلم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ضمن تایید این مطلب گفت: کارهای مربوط به انتقال سند باشگاه انجام شده است و فردا دوشنبه نیز قرار داد بازیکنان را به ثبت خواهیم رساند و از هفته آینده در مسابقات شرکت می کنیم.

وی درباره اینکه چه تضمینی به مدیران ورزش استان برای در اختیار گرفتن تیم داده است گفت: من مالک تیم هستم و هیچ خریداری برای خرید جنس یا مالی تضمین نمی دهد و من هم برای خرید ابومسلم تضمینی به کسی ندادم!

مهدی برادران رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی نیز درباره این موضوع به خبرنگار فارس گفت: نامه ای از اداره کل ورزش و جوانان به ما زده شده است که حاجی بیگلو مالک نسل ابومسلم است و جزئیات آن اطلاعی ندارم.

وی درباره اینکه آیا مالکیت 100 درصدی نسل ابومسلم به حاجی بیگلو داده شده است یا خیر افزود: این مسئله را باید از مدیران اداره کل ورزش و جوانان سوال کنید و من از آن بی خبرم ولی این طور که مشخص است این کار انجام شده است.

رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی درباره اینکه چه طور می شود این تیم قرار دادهای خود را بعد از زمان نقل و انتقالات به ثبت برسانند گفت: گویا سازمان لیگ به آنها زمان داده بود و اینکه چگونه این کار انجام شده است نیز باید از سازمان لیگ بپرسید چرا که هیأت فوتبال خراسان رضوی در زمان مهلت قانونی قرار دادی از هیچ یک از اعضا نسل ابومسلم را به ثبت نرسانیده است. منبع : فارس