تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - استارت مشکی‌ پوشان خراسانی با پیروزی در خانه

استارت مشکی‌ پوشان خراسانی با پیروزی در خانه


در مشهد تیم نسل ابومسلم در حالی در ورزشگاه تختی مشهد به مصاف شهدای شهرداری جویبار رفت که در پایان مسابقه تیم نسل ابومسلم موفق به برتری ٢بر یک مقابل میهمانش شد. در این بازی بازیکنان دو تیم در ٢٠دقیقه ابتدایی نتوانستند بازی دل‌چسبی را از خود به نمایش بگذارند اما با نزدیک‌شدن به پایان نیمه اول تیم نسل ابومسلم توانست شرایط بهتری را پیدا کند و سوار بر بازی شود. در ادامه محمد سهیمی روی یک حرکت از کنار زمین سانتر زمینی خوبی را باارسال کرد که درنهایت این توپ را الیاس صالحی توانست به گل اول مشکی‌پوشان تبدیل کند.با شروع بازی در نیمه دوم نیز تیم نسل ابومسلم که کمی عقب کشیده بود، در چند صحنه دروازه‌اش تهدید شد اما رفته‌رفته آن‌ها توانستند نبض بازی را در اختیار بگیرند و بر روی دروازه حریف ایجاد خطر کنند.در این نیمه علیرضا رضایی، با یک ضربه چیپ توانست گل دوم نسل ابومسلم را به ثمر برساند. بعد از این گل تیم نسل ابومسلم کاملا در لاک دفاعی فرو رفت و همین باعث شد تا یکی از گل‌های زده را دریافت کند و درنهایت بازی را با حساب ٢ بر یک به پایان برسانند و اولین پیروزی فصل را در زمین جشن بگیرند. در گروه٣ بازی‌ها تیم نسل ابومسلم با این پیروزی به همراه تیم کاسپین قزوین با ٣ امتیاز و البته تفاضل گل بیشتر به ترتیب در رده‌های اول و دوم هستند...

در حاشیه :
در این بازی با حضور صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی و همچنین تنی چند از اهالی ورزش از مقام شامخ سردارشهید شوشتری تجلیل و لوحی به یادبود به فرزند ارشد این شهید والامقام اهدا شد.
تعداد ١٠٠تماشاگر، این بازی را از نزدیک در ورزشگاه تختی تماشا می‌کردند و پرچم بزرگ ابومسلم را نیز روی سکوها پهن کرده بودند.
احسان سحرخیز که دو فصل قبل قرار بود تیم ابومسلم را بخرد، در این بازی در کنار محسن حاجی‌بیگلو مالک جدید این تیم حضور داشت. این طور که گفته می‌شود این دو فرد با یکدیگر روابط اقتصادی دارند!
مربی بدن‌ساز تیم نسل ابومسلم در این بازی برخلاف سایر مربیان این تیم با ظاهری عجیب که ما را یاد بازیگران هندی در کنار ساحل می‌انداخت، در کنار زمین دائما رفت و آمد می‌کرد. این مربی در نیمه اول به داور بازی نیز بی‌احترامی کرد و از زمین اخراج شد!منبع: شهرارا