تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - مروری بر هفته دوم رقابت های لیگ دسته دوم

مروری بر هفته دوم رقابت های لیگ دسته دوم

دی اسپورت: هفته دوم رقابت های لیگ دو کشور با دربی تیمهای تهرانی ها و بوشهری پیگیری خواهد شد. جدال جذاب گیلانی ها بین تیم های سپید رود و رهپویان نیز یکی از جذاب ترین بازی های هفته خواهد بود.

هف سمنان-نسل ابومسلم مشهد

علی حداد که در تیم سابق خود یعنی بعثت در 10 دیدار تنها یک گل به ثمر رساند اماموفق شد در بازی اول تیم جدید خود گل با ارزشی را به ثمر برساند و 1امتیاز را برای تیمش به ارمغان آورد اما بدون شک تیم خوب و جسور هف سمنان در هفته دوم کار سختی را مقابل نسل ابومسلم صدرنشین خواهد داشت ابومسلمی که در هفته اول نمایش قابل قبولی داشت و می خواهد دومین برد را تجربه کند....

بعثت کرمانشاه-ملی پوشان تبریز(بعثت در اندیشه کسب دومین پیروزی)

یکی از تیم های برتر هفته اول رقابت های لیگ دسته دوم بعثت کرمانشاه بود که علی رغم ناداوری توانست تیم خوب کارون را از پیش روی بردارد و شاگردان بهنام سراج در اندیشه کسب دومین پیروزی پیاپی خود در مقابل ملی پوشان تبریز می باشند. ملی پوشان در هفته اول و در تبریز برابر پرسپولیس گناوه متوقف شد که این نتیجه نمی تواند نتیجه خوبی برای تیم تبریزی باشد.

برق نوین شیراز-شهرداری کاشان

شاگردان وحید رضایی در هفته اول مقابل اکسین البرز که هر دو به  تازگی وارد لیگ دسته دوم شده اند با نتیجه2بر0مغلوب شد نتیجه ای که کمتر کسی آن را متصور بود در دیگر سوی میدان شهرداری کاشانی خواهد بود که در کاشان و در مقابل یاران غدیر هشتگردی که تازه و در دقیقه90به لیگ دو اضافه شد نتوانست نتیجه بهتر از تساوی2بر2کسب کند. باید دید برق نوین شیراز در سعادت شهر تماشاچی خواهد داشت یا خیر.

نیروی زمینی-پرسپولیس گناوه(گناوه باز هم خارج از خانه این بار جدال با سربازان لیگ برتری)

نیروی زمینی نیز از تیم های برتر هفته نخست بود که توانست شهرداری بندر عباس را با گل دقیقه آخرسعید حلافی مغلوب کند و اولین3امتیاز خارج از خانه را کسب کند. در دیگر سوی میدان پسپولیس گناوه ای هست که تمرینات خود را بسیار دیر آغاز کرد و در هفته دوم نیز مانند هفته اول باید خارج از خانه و این بار مقابل تیم سرسختی مانند نیروی زمینی بازی کند. یاران نادر جعفری کار سختی برابر سربازان لیگ برتری در پیش دارند .

کارون خوزستان-اکسین البرز(جدال بازنده و برنده هفته  نخست)

کارون اهواز در بازی مقابل بعثت کرمانشاه 2گل خورد و با کمک داور و کم دقتی بازیکنان بعثت  2گل نخورد اما این امر نمی تواند به بازی روان تیم اهوازی خدشه ای وارد کند در دیگر سوی میدان اکسین البرزی هست که هفته نخست را با برد پر گل مقابل برق نوین شیراز پشت سر گذاشت و توانست صدرنشین شود. تیم سروحال و جنگنده فیروز کریمی در اهواز به دنبال دومین برد خواهد بود اما اهوازی ها همیشه نشان داده اند در خانه به هر تیمی باج نمی دهند.

یاران غدیر هشتگرد-شهرداری بندعباس

یاران غدیر هشتگرد که در لحظات پایانی وارد لیگ دسته دوم شدند در هفته اول این رقابت ها موفق شدند عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارند و شهرداری کاشان را در خانه خود با نتیجه2 بر 2 متوقف کنند. در دیگر سوی میدان شهرداری بندرعباس پایین تر از حد انتظار ظاهر شد و در بندرعباس مغلوب نیروی زمینی شد تا عملا 6 امتیاز از تیم های برنده ی هفته نخست عقب بیافتد که این امر کار را برای بندری ها سخت خواهد کرد.

تربیت نوین یزد-شهرداری کامیاران(بازی دوم بدون برگزاری بازی اول)

دو تیم در هفته نخست رقابت های لیگ دسته دوم بازی نکردند چرا که حریف شهرداری کامیاران یعنی راهیان کرمانشاه از جدول مسابقات خارج شد و بازی تربیت نوین یزد نیز به دلیل بدهکاری و مشخص نبودن وضعیت این تیم لغو شد البته شنیده ها حاکی است زاگرس یاسوج جای تیم یزدی را خواهد گرفت.به هر صورت این دو تیم فرصت مغتنم بازی در هفته نخست را از دست دادند.

کارگر بنه گز-پارس جنوبی جم(دربی دارا و ندار)

دربی بوشهری ها لیگ دو این هفته تماشایی خواهد بود . جدال دارا و ندار بین تیم بومی کارگر و غیر بومی پارس جنوبی را چه کسی خواهد برد؟

تیم کارگر بنه گز در هفته نخست و در تبریز مقابل شهرداری این شهر نتوانست نتیجه جز شکست 2بر0کسب کند و باید دید این تیم پس از ین باخت توانسته روحیه خود را بازیابی کند یا خیر. در دیگر سوی میدان پارس جنوبی توانسته برد خفیفی را مقابل پترو کیان شوشتر بدست آورد و به استقبال شهراورد بوشهری ها رود.

کیمیا فرآیند تهران-شهرداری ماهشهر

کیمیا فرآیند در اولین داربی تهرانی های جدید علارغم بازی قابل قبول مغلوب بادران تهران شد  و در بازی مقابل شهرداری ماهشهر که تازه از لیگ سه به لیگ دسته دوم صعود کرده دنبال پیروزی است اما در دیگر سوی میدان بازیکنان شهرداری ماهشهر از انگیزه های فراوانی جهت مسابقات لیگ دسته دوم خواهند داشت و تشنه اولین برد هستند.

ماهان شوشتر-بادران تهران

بادران تهران که در هفته نخست موفق شد مقابل کیمیا فرایند تهران به پیروزی برسد در هفته دوم و در اولین بازی خارج از خانه خود باید به مصاف تیم بازنده ی هفته اول برود . بادرانی ها هفته نخست 7 بازیکن را بدلیل مصدومیت در اختیار ندارند و این هفته نیز عبادزاده گلزن را ، باید دید ماهان شوشتر در خانه خود می تواند خطری را برای تهرانی های بادران ایجاد کند یا خیر.

شهرداری تبریز-سردار بوکان (بازی سخت بوکان در تبریز)

شرایط این دو تیم کاملا متفاوت است چرا که شهرداری تبریز علاوه بر تجارب فراوانش موفق شده در هفته اول با نتیجه2بر0به پیروزی برسد . تبریزی ها که در هفته اول نشان دادند تیمی دونده و جوان و خطرناک هستند در برابر سردار بوکانی قرار گرفته اند که هنوز بازی اول خود را نیز انجام نداده است و با اما و اگر پا به میدان می گذارد.

شهدای جویبار-کارای شیراز(شگفتی ساز جام حذفی به دنبال اولین پیروزی)

دو تیم در هفته نخست نتوانستند نتایج خوبی را کسب کنند و شهدای جویبار در مشهد مغلوب نسل ابومسلم شد . یاران میثم منیعی در اولین دیدار مغلوب اشتباهات فردی و کم تجربگی شد . همچنین کارا در شهر خودش نتوانست از پس نفت و گاز گچساران بر بیاید. شاگردان عباسی در مازندران بدنبال کسب امتیاز هستند و می خواهند جبران مافات کنند. باید دید جدال این دو تیم که نتایج خوبی را کسب نکرده اند چگونه از آب در می آید.

استقلال آبی ب تهران-مقاومت تهران(میزبان های بی خطر)

مقاومت تهران در حالی که هفته نخست مقابل کاسپین قزوین میزبان بود که با2گل مغلوب میهمان خود شد تا نتواند از میزبانی خود به نحو احسنت استفاده کرده باشد اما در دیگر سو استقلال آبی ب نیز با تساوی پر گل3بر3در خانه خود متوقف شد. باید دید کدام یک از این دو تیم نتیجه هفته نخست را جبران خواهد کرد و فاتح شهرآورد تهران می شود.

نفت امیدیه-نفت نوین آبادان(جدال تمام نفتی)

نفت نوین آبادان در هفته نخست به هیچ وجه نتوانست انتظارات آبادانی ها را بر آورده کند و مقابل تیم کم نام و نشان هف سمنان متوقف شد اما نفتی های امیدیه که امسال هزینه های گزافی نیز کرده اند نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی دست یابند باید دید کدام نفت دیگری را آتش خواهد زد.

پیام وحدت-خلخال دشت

یکی دیگر از تیم های میهمان که موفق به شکست میزبان شد پیام وحدت مشهد بود که شروع خوبی داشت و این تیم با نتیجه2 بر1 تیم خوب صنعت جوان ساری را در خانه مغلوب کرد و به صدر جدول چسبید. اما خلخال دشت در خانه خود به نتیجه بهتر از تساوی1بر1دست نیافت. به نظر پیام وحدت مشهد که دیدار های خود را در کاشمر برگزار می کند با حمایت هوادارانش مشکلی برای این بازی نخواهد داشت و می تواند دومین پیروزی را جشن بگیرد.

سپید رود رشت-رهپویان رضوانشهر (جدال پرحاشیه)

سپید رودی ها که امسال مهره های خوبی نیز به خدمت گرفته اند در هفته اول موفق به شکست الوند همدان شدند اما پس از این پیروزی مشکلات مالی سپید رود به سرعت بروز داد و رسانه ای شد باید دید رهپویان رضوانشهر که در هفته نخست نیز برنده بود می تواند از این فرصت استفاده کند یا سپید رودی های با غیرت خود به دنبال دومین پیروزی در تکاپو خواهند بود. این دیدار برای گیلانی هایی که از سپید رود به رهپویان کوچ کرده اند دیداری حیثیتی خواهد بود و پیش بینی می شود بازی پرحاشیه و جذابی از آب درآید.

الوند همدان-شهرداری شاهین بوشهر

الوند همدان که گفته می شد تیم قدرتمندی بسته شده است همان هفته اول با یک گل مغلوب سپید رود رشت شد و بازی خوبی به نمایش نگذاشت اما در هفته دوم و برای جبران نتیجه هفته اول باید به مصاف شهرداری بوشهری برود که در هفته نخست توانست به پیروزی درخشانی مقابل فولاد ب اهواز برسد. شاهینی ها پس از برد شیرین و دریافت پاداش حال به دومین برد در همدان فکر می کنند.

فولاد ب اهواز –صنعت ساری (بازنده های سخت کوش )

بازنده های هفته نخست در هفته دوم به مصاف هم می روند با این تفاوت که صنعت ساری در خانه خود مغلوب شد و در دیدار دوم خود نیز بازی سختی را مقابل فولاد ب اهواز خواهد  داشت. صنعت ساری اولین تیمی بود که تغییر کادر فنی را در این فصل لحاظ کرد و تقی پور پس از باخت برابر تیم مشهدی به خاطر نامناسب بودن شرایط کار عطای مربی‌گری را به لقایش بخشیده و جای خود را به بهزاد داداش زاده بازیکن سابق تیم ملی ، پرسپولیس و استقلال داد. باید دید تغییرات در این تیم جوب می دهد یا خیر؟