تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - اسامی داوران هفته سوم لیگ دسته دوم اعلام شد
صفحه اول ...| ارتباط با ما...| پست الكترونیک ...| ویژه موبایل...

به نقل از سازمان لیگ:روز چهارشنبه 29 مهرماه


نسل ابومسلم مشهد – نفت امیدیه از ساعت 15
احمد موسوی- فرهاد فرهادپور- حسین رک آبادی- مهرداد مژدهی


مقاومت تهران – نفت و گاز گچساران از ساعت 15:30 
حسین زمانی- محمد پورمتقی- موسی آبادی- عباس خلیلی


رهپویان رضوانشهر – توسعهه کیش از ساعت 15:45 
علی اصغر مومنی- اسماعیل احمدی- رضا نجفی- محمدرضا منصوری


ملی پوشان تبریز – نیروی زمینی تهران از ساعت 16
حسین باستان- مرتضی کاظمیان- حامد تازه پور- مجتبی خیری


سردار بوکان - تربیت نوین یزد از ساعت 16 
نادر خاکسار- صابر خویی- حسین گلشنی- تورج رستمی


شهرداری بندرعباس – آینده سازان شیراز از ساعت 15
علی ابراهیمی- مهراب دشتی مکان-علی احمدی- عباس صادقی


کارا شیراز – هف سمنان از ساعت 15:15 
جواد بختیاری- رسول سلیمی- علی سیکتکین- علی سام


صنعت ساری – الوند همدان از ساعت 15:15 
مسلم مشهدی- سعید رضایی- محمدحسین رحم دل- مهرداد  خسروی


پرسپولیس گناوه – شهرداری زنجان از ساعت 15:30 
حسن حیدری- مقصود قربانی- رشید پردل- امراله تعاون کردار


شهرداری کاشان – کارون اهواز از ساعت 15:30 
مصطفی بینش- بابک خسروی- مجتبی بابا رییسی- امید رستمی


پارس جنوبی جم – شهرداری تبریز از ساعت 15:30 
پیمان فرخی مهر – علی دشتی- مرتضی شهریاری- علی آقا جری


بادران تهران – کارگر بنه گز از ساعت 15:30
داود مهرابی- مهدی امامی- مرتضی فاطمی- شاهین یزدانی


کاسپین قزوین – شهرداری جویبار از ساعت 15:30
سعید سهرابی- آرمان خدمتگزار- میلاد قنبری- ابوالفضل دوستی


اکسین البرز – بعثت کرمانشاه از ساعت 15:45 
اکبر اکبری- حمید کاوندی- مهرداد نجفی- سعید حبیبی


شهرداری ماهشهر – ماهان شوشتر از ساعت 15:45
علیرضا حیدرپناه- رمضان علی پور- صادق رستمی- ایمان شادلی


نفت نوین آبادان – استقلال آبی ب تهران از ساعت 15:45
حسین مقابلی- محمد آذرنیا- رامین فولادی- عبدالبنی پور خلف


خلخال دشت خلخال – فولاد نوین اهواز از ساعت 15:45 
حامد صادقی جو- محمد نوری- محمدرضا کیانی- مهدی نورمحمدی


شهرداری ارومیه – پیام وحدت خراسان رضوی از ساعت 16
ناصر جنگی- علیرضا شهری- محمدحسن غفار زاده- تورج رستمی


شاهین بوشهر – سپیدرود رشت از ساعت 16
قادر زارع پور- محمد شجاعی- سیاوش باقر نژاد- حسام احمد شمسی


شهرداری کامیاران – کیمیا فرایند از ساعت 16
رضوان شرمسار- محمد شاکر- مهدی نورمحمدی- شاهو اصلانی


تاریخ : چهارشنبه 29 مهر 1394 | 02:19 ب.ظ | نوشته: مصطفی رحمتی | نظرات
ما را در گوگل محبوب کنید
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس