پایگاه اطلاع رسانی رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان

رمضان شکری ، سرمربی تیم نسل ابومسلم : به دنبال كسب سومین بردمان هستیم

  • 11:26 ب.ظ

 

در چارچوب هفته ششم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های كشور و از گروه سوم این مسابقات تیم فوتبال نسل ابومسلم از ساعت 14 امروز سه شنبه در ورزشگاه تختی مشهد پذیرای مقاومت تهران خواهد بود.رمضان شكری سرمربی تیم نسل ابومسلم پیش از این دیدار در گفگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت: تیم ما شرایط بسیار خوبی پیدا كرده است و با برد هفته گذشته روحیه و اعتماد به نفسمان هم بیشتر شده است و تمرینات خیلی خوبی را هم پشت سر گذاشته ایم و به دنبال كسب سومین بردمان هستیم وی افزود: نتایج و جایگاه جدولی می گوید مقاوت تیم قوی ای نباشد اما من فیلم سه بازی قبلی آنها را دیده ام و اعتقاد دارم مقاومت تیم جوان و دونده و بسیار خوبی است. آنها در بازی مقابل نفت نوین آبادان حتی با نتیجه سه بر یك از میزبان خود پیش بودند و فقط بر روی غفلت و كم تجربگی نتوانستند نتیجه را حفظ كنند اما من فكر می كنم به نسبت نفت نوین كه ما هفته پیش باآنها بازی كردیم كیفیت بهتری دارند...


تیم فوتبال نسل ابومسلم در بازی گذشته مقابل نفت نوین آبادان از چند بازیكن جوان در تركیب اصلی خود بهره می برد و تعدادی از بازیكنان با تجربه خود را بر روی نیمكت نشانده بود كه رمضان شكری در این باره گفت: ما از نظر تعداد نفرات محدودیت بازیكن داریم و تعداد بازیكنانمان بسیار كم هستند و اگر لیست بازیكنانمان را بنگرید چیزی در حدود 16 بازیكن داریم كه در كنار آنها 4 یا 5 بازیكن رده سنی جوانان داریم كه این ها بازیكنان ما را تشكیل می دهند. اما قاعده و فلسفه فوتبال این است كه وقتی تیمی با تركیبی از بازیكنان جوان و با تجربه به نتیجه نمی رسد قطعا باید  تغییری در تركیب خود بدهد و ما هم این تغییرات را در بازی قبل انجام دادیم كه خوشبختانه نتیجه بخش هم بود و توانستیم به برتری دست پیدا كنیم.

رمضان شكری در مورد حضور تماشاگران و حمایت آنها از تیم اظهار داشت: ما مشكلات بسیار زیادی داریم و من قبل از بازی با نفت آبادان از هواداران خواستم كه كمی سعه صدر داشته باشند و باز هم از آنها می خواهم با شكیبایی و حمایت خود از تیم ما را تا رسیدن به صدر جدول كمك كنند.    

شكری در مورد صحبت های مطرح شده در خصوص جذب امید غلامی سنگربان پیشین ابومسلم در لیگ برتر به این تیم اعلام داشت: در خصوص امید صحبت هایی مطرح شده است و اگر بخواهیم تیم ما شكل تیمی بهتری پیدا كند باید در هر پستی به تعداد لازم بازیكن داشته باشیم. الان هم در پست دروازبانی با وجود اینكه گلر های بسیار خوبی داریم اما تعداد گلر هایمان كم هستند و ما فقط 2 دروازبان داریم كه قطعا بایستی 3 دروازبان داشته باشیم. در پست هافبك هم ما به تعداد بیشتری بازیكن نیاز داریم و باید بتوانیم بازیكنانی كه واجد شرایط كار كردن با ما هستند را در این پست هم جذب كنیم.  قطعا این حق مسلم هر مربی است كه بتواند تیم كاملی را در اختیار داشته باشد تا بین بازیكنان هم رقابت ایجاد شود.
 

دی اسپورت:

اهم رویدادهای فوتبالی استان و کشور در آئینه رسانه ها

اداره کل ورزش و جوانان


هیئت فوتبال استان


رویدادهای ورزشی کشور