تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - همه گزینه‌های نسل ابومسلم/ از لیگ برتری‌ها تا خانه‌نشین‌ها

همه گزینه‌های نسل ابومسلم/ از لیگ برتری‌ها تا خانه‌نشین‌ها

تیم فوتبال نسل ابومسلم امروز در حالی به مصاف کارای شیراز رفت که اصغر جهانداری به عنوان سرمربی موقت روی نیمکت این تیم نشسته‌ بود.
تیم فوتبال نسل ابومسلم خراسان که در مسابقات لیگ دسته دوم کشور، لیگ آزادگان حضور دارد، درحالی که هنوز هفته‌های زیادی از آغاز کارش نگذشته‌ است دستخوش اتفاقات عجیب و غریبی شده‌است. مدیریت این باشگاه پس از 3 باخت متوالی، در هفته‌های دوم تا چهارم در حالی‌که در هفته‌های پنجم و ششم، تیمش پیروز شده‌ بود، در اقدامی شگفتی‌ساز تصمیم گرفت که رمضان شکری، سرمربی این تیم را برکنار کند.اما برکناری شکری درحالی ‌که نتیجه گرفته ‌بود به اندازه گزینه‌های اعلام شده برای جانشینی وی عجیب نبود. حاجی‌بیگلو، مدیرعامل تیم نسل ابومسلم گزینه‌هایش را اینگونه معرفی کرد:...
علی حنطه، که سرمربی استقلال اهواز در لیگ برتر است. مشخص است که هیچ مربی لیگ برتر را رها نمی‌کند تا مربی‌گری در لیگ دو را آغاز کند. آن هم علی حنطه‌ای که پیش از قبول هدایت استقلال اهواز، همواره در مصاحبه‌هایش اعلام می‌کرد «حاضر نیستم هدایت تیم‌های لیگ‌های پایین‌تر را بپذیرم».

اما حاجی بیگلو در این خصوص می‌گوید: همانطور که فیروز کریمی هدایت یک تیم لیگ دویی را پذیرفت، حنطه هم احتمال دارد که به چنین حرکتی دست زند. ضمن اینکه مدیر استقلال اهواز هم در مصاحبه‌ای برای صدور رضایت‌نامه حنطه اعلام آمادگی کرده‌ است.

البته مدیرعامل نسل ابومسلم شاید توجه نکرده‌ بود که فیروز کریمی از تیم لیگ برتری استعفا نکرد تا هدایت تیم لیگ دویی را بپذیرد! ضمن اینکه اگر قرار باشد استناد به مصاحبه افراد کنیم که علی حنطه، در مصاحبه‌ای گفته‌ بود که جز استقلال اهواز به هیچ تیمی فکر نمی‌کنم.

سعید جوشش، که سابقه هدایت نسل ابومسلم را در سال نخست تاسیس در کارنامه دارد. جوشش در خصوص اعلام شدن اسمش در بین کاندیداهای تصدی‌گری هدایت نسل ابومسلم گفته‌بود «از همه کس این موضوع را شنیدم جز مدیران باشگاه نسل ابومسلم».

مدیر نسل ابومسلم اما در این خصوص تصریح می‌کند: هنوز با هیچیک از گزینه‌ها صحبتی نداشته‌ایم و فعلا جهانداری وظیفه هدایت تیم را برعهده دارد، از فردا مذاکرات را با گزینه‌های خود آغاز می‌کنیم.

سعید خانی، که سابقه بستن بازوبند تیم ابومسلم سابق را هم دارد و البته هیچ سابقه خاصی در سرمربی‌گری در کارنامه خود ندارد.

عباس چمنیان، که البته تاکنون یک دوره سرمربی‌گری در ابومسلم سابق دارد. آخرین سال زنده‌یاد ابومسلم را تمامی علاقه‌مندان فوتبال خراسان به خاطر دارند که در ابتدا دو تیم ابومسلم به صورت همزمان در حال تمرین بودند، یک تیم با علی حنطه و خداداد و یک تیم با عباس چمنیان. البته در نهایت هم حنطه و خداداد برنده شدند و چمنیان و تمرینات با تیمش راه به جایی نبرد.

هادی برگی‌زر، که اتفاقا سابقه خوبی در فوتبال خراسان دارد. آخرین صعود پیام به لیگ برتر با هدایت هادی برگی‌زر اتفاق افتاد.

حالا اما باید منتظر ماند و دید که تمامی این گزینه‌ها در نهایت آیا در حد گزینه باقی می‌مانند  یکی به عنوان سرمربی نسل ابومسلم انتخاب خواهد شد.

منبع : ایسنا خراسان