پایگاه اطلاع رسانی رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان

جانداری: هواداران صبور باشند، روزهای خوب ابومسلم فرا می رسد

  • 09:16 ق.ظ

در چارچوب هفته هشتم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های كشور تیم فوتبال نسل ابومسلم در مشهد مقابل میهمان خود كاسپین قزوین متوقف شد. به گزارش "دی اسپورت"، تیم فوتبال نسل ابومسلم كه تا پیش از این دیدار با كسب ١٠ امتیاز از هفت بازی قبلی خود در جایگاه چهارم جدول رده بندی گروه خود قرار داشت در صورت پیروزی در این دیدار می توانست خود را به جمع تیم های بالا نشین جدول برساند . بعد از جدایی رمضان شكری سرمربی این تیم از جمع مشكی پوشان هدایت ابومسلمی ها به طور موقت به اصغر جانداری دستیار رمضان شكری سپرده شد كه تا نیم فصل  عهده دار این سمت باشد كه جانداری هم در دو بازی توانست تنها ٢ امتیاز كسب كند كه این روند امتیاز گیری سبب شد تا پس از این بازی تماشاگران اصیل ابومسلمی اعتراض خود را به مدیریت باشگاه اعلام كنند و خواستار معرفی مربی جدید و دایمی مشكی پوشان شدند.  اصغر جانداری پس از این دیدار در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : انطور كه ما انتظار داشتیم بازی به پیش نرفت. بازی دو شكل و فاز مختلف داشت . در ٣٠ دقیقه اول ما حاكم توپ و میدان بودیم ولی نتوانستیم از موقعیت هایمان به خوبی استفاده كنیم....

در ١٥ دقیقه پایانی نیمه اول بدلیل مصدومیت های پیاپی كه نصیبمان شد جریان بازی از كنترلمان خارج شد اما در نیمه دوم مجددا سوار بر بازی شدیم و موقعیت های بسیار خوبی را هم خلق كردیم و اگر آن پنالتی گل میشد قطعا شرایط تغییر میكرد . بچه های ما در این دیدار تلاش بسیاری انجام دادند و جایگاه فنی ما در لیگ بسیار بالاست . من مطمینم بچه های ما می توانند بطور قطع به لیگ ١ صعود كنند. در سه بازی ای كه نتوانستیم نتیجه بگیریم از نظر روحی و روانی شرایط بسیار بدی پیدا كردیم. اما خوشبختانه با نتایج اخیر توانستیم دوباره به بازی ها برگردیم و خودمان را در كورس قرار دهیم. 
 جانداری در مورد داوری اظهار داشت : به نظر ما قضاوت عادلانه ای را شاهد بودیم و اگر هم اشتباهی بود عمدی در كار نبود  و من بابت قضاوت خوب داور به او تبریك می گویم. 
جانداری در مورد ادامه همكاری خود با ابومسلم در ادامه لیگ و آمدن مربی جدید به تیم اظهار داشت : من سال هاست در خدمت باشگاه ابومسلم بوده و هستم چه در امر مربیگری چه در دوران بازی خودم. هم اكنون هم من قصدم فقط كمك به باشگاه ابومسلم است چه در پست سرمربیگری چه حضور در كادر فنی. من به آینده این تیم بسیار بسیار امیدوارم و معتقدم روز به روز پیشرفت خواهیم كرد و قطعا ابومسلم به لیگ یك باز خواهد گشت. 
جانداری در مورد شعارها و اعتراضات تماشاگران عنوان داشت : ما امروز غیر از همان ١٥ دقیقه انتهایی نیمه اول بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم ولی به هر حال تماشاگران همیشه از تیمشان انتظار برد دارند مخصوصا ابومسلمی كه بزرگ بوده و تماشاگران بزرگی دارد و همیشه انتظارات بزرگی هم دارند  و ما هم باید در مقابل خواسته آنان پاسخگو باشیم. امیدوارم تماشاگران كمی صبور باشند و مطمین باشند كه روزهای خوب این ابومسلم هم فرا خواهد رسید.خبرنگار: سعید نبی زاده

اهم رویدادهای فوتبالی استان و کشور در آئینه رسانه ها

اداره کل ورزش و جوانان


هیئت فوتبال استان


رویدادهای ورزشی کشور