تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - در هفته هشتم رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال ، ابومسلم متوقف شد ، حواشی دیدار ابومسلم و کاسپین قزوین

در هفته هشتم رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال ، ابومسلم متوقف شد ، حواشی دیدار ابومسلم و کاسپین قزوین

در مشهد تیم نسل ابومسلم به مصاف تیم کاسپین قزوین رفت اما مقابل این تیم به تساوی بدون گل رسید. در این بازی که اصغر جانداری هدایت مشکی‌پوشان را عهده‌دار بود، تیم ابومسلم در نیمه اول کاملا اسیر حملات تیم میهمان شد و بارها دروازه این تیم تهدید شد. در نیمه دوم مشکی‌پوشان شرایط بهتری را پیدا کردند و با یورش به دروازه کاسپین صاحب یک پنالتی هم شدند اما نتوانستند آن را به گل تبدیل کنند. در ادامه نیز تلاش دو تیم نتیجه‌ای نداشت و بازی با حساب بدون گل به پایان رسید تا هواداران خشمگین ابومسلم نسبت به مدیریت این تیم دست به اعتراض بزنند. هواداران ابومسلم همچنین درباره حضور قائم مقام باشگاه و دخالت‌های بی‌مورد او در تیم شعار سر دادند. تیم نسل ابومسلم با این تساوی ١١امتیازی شد و در رده چهارم گروه٣ بازی‌ها ایستاد...

دیدار تیمهای نسل ابومسلم مشهد و کاسپین قزوین در پایان نود دقیقه تلاش دو تیم با تساوی بدون گل پایان یافت.
حواشی و دقایق حساس این دیدار را از نگاه خبرنگار "دی اسپورت" مشاهده می کنید:

*دقیقه 3 : رضا قالیباف قالیباف مهاجم ابومسلم در محوطه جریمه کاسپین صاحب فرصت شد که این فرصت با عکس العمل خوب شهرام مهربان راهی کرنر شد.
*محمد سهیمی در دقیه 35 بعد از مصدومیت جای خود را به الیاس صالحی داد.
*دقیقه 38 :خطای خشن کریم ابراهیمی روی بازیکن کاسپین با کارت زرد داور همراه بود که این مسئله باعث اعتراض شدید نیمکت نشینان کاسپین شد زیرا ابراهیمی را مستحق اخراج میدانستند....

*دقیقه 40 : ضربه ایستگاهی زیبا کاسپین با واکنش دروازبان ابومسلم راهی کرنر شد.
*در وقت های اضافی نیمه اول فشار همه جانبه تیم کاسپین باعث به وجود آمدن چند خطر به روی دروازه ابومسلم شد که با هوشیاری مدافعین این تیم راهی به درون دروازه پیدا نکرد.
*دقیقه 47: امیر ارجمند بجای کریم ابراهیمی وارد میدان شد.
*دقیقه 52 :ابومسلمی ها به گل رسیدند که توسط کمک داور آفساید اعلام شد.
*دقیقه 64 : حرکت زیبای الیاس صالحی در محوطه جریمه کاسپین باعث شد علی حسنی گنجی با خطا او را متوقف کند و ابومسلم صاحب ضربه پنالتی شود در این صحنه حسنی گنجی از داور کارت زرد دریافت کرد و پنالتی ابومسلم توسط احسان خطایی با اینکه دروازبان را فریب داده بود به بیرون زده شد.
*دقیقه 67 علی اوسط کارت زرد دریافت کرد.
*دقیقه 72 : پیمان پورصادقی به جای جواد باهوش درتیم کاسپین پا به میدان گذاشت.
*دقیه 77 : نعمتی در تیم کاسپین جای فتحی وارد زمین مسابقه شد.
*دقیقه 80 : مصطفی شهرکی جایگزین علی رضایی در تیم ابومسلم شد.
*دقیقه 88 : میلاد احمدی آخرین تعویضی تیم کاسپین بود و جای خود را به سعید الیاسی داد.

* این دیدار در پایان بدون گل پایان یافت تا امتیازات تقسیم شود.

 

حواشی بازی:

*نکته ویژه دیدار امروز حضور آرمین رهبر سرمربی سابق پیام در جایگاه ویژه استادیوم تختی بود همچنین حسین بادامکی،میلاد غریبی،رضا ناصحی،مهدی خیری بازکنان پدیده و چندتن از اعضای کادرفنی این تیم در جایگاه حضور داشتند و نظاره گر بازی بودند.

*در اتفاقی جالب نه خبری از گوینده ورزشگاه بود و نه لیست اسامی بازیکنان در اختیار خبرنگاران قرار گرفت در ابتدای نیمه دوم با مساعدت یکی از خبرنگاران لیست در اختیار اصحاب رسانه گذاشته شد.

*بعد از به صدا در آمدن سوت پایان نیمه اول شاهد اعتراض شدید لیدر ابومسلم به نحوه بازی بازیکنان این تیم بودیم که محمدزاده سرپرست ابومسلم در بین هواداران حضور یافت و اوضاع را تا حدودی آرام کرد.

*نکته قابل توجه در مورد تعویض های تیم کاسپین نبود قلم بند برای بایکن تازه وارد بود برای همین هربازیکنی که از زمین خارج میشد قلم بند خود را در اختیار بازیکن تازه وارد میگذاشت.

*در آخرین دقیقه از وقتهای تلف شده درگری بین قالیباف و شهرام مهربان دروازبان کاسپین رخ داده که هر دو بازیکن با کارت زرد داور جریمه شدند.
*اما نکته بارز این مسابقه درگیری لفظی قائم مقام ابومسلم با چندنفر از هواداران ابومسلم بود طوری که اگر چند تن از اهالی فوتبال استان سعی در آرام کردن علوی قائم مقام نسل ابومسلم نداشتند شاید اتفاق به مراتب بدتری رخ میداد.

لیگ دسته 2 گروه C
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 نفت نوین آبادان 8 4 3 1 10 7 3 15
2 کارا شیراز 8 3 3 2 10 7 3 12
3 استقلال آبی ب 8 3 2 3 10 10 0 11
4 نسل ابومسلم مشهد 8 3 2 3 7 7 0 11
5 شهدای جویبار 8 3 2 3 7 7 0 11
6 نفت امیدیه 7 2 4 1 11 7 4 10
7 کاسپین قزوین 8 2 4 2 5 4 1 10
8 نفت و گاز گچساران 8 2 4 2 4 7 -3 10
9 هف سمنان 7 1 5 1 6 8 -2 8
10 مقاومت تهران 8 1 1 6 8 14 -6 4