پایگاه اطلاع رسانی رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان

حاشیه دیدار ابومسلم - هف سمنان + تصاویر

  • 09:07 ق.ظ

در چارچوب هفته یازدهم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور،و از گروه سوم این رقابت ها عصر امروز در ورزشگاه تختی مشهد دو تیم نسل ابومسلم و هف سمنان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان دو تیم به نتیجه مساوی یک بر یک رضایت دادند.این دیدار حاوی نکات حاشیه ای بسیار زیاد و جالبی بود که در ادامه روایت خبرنگار دی اسپورت را از،این حواشی و دیدار مشاهده خواهید کرد :

- بازی در حضور حدود 200 تماشاگر مشتاق و همیشگی تیم ابومسلم و با سه دقیقه تاخیر آغاز شد.

- 6 بازیکن جدید تیم ابومسلم که از نیم فصل به این تیم پیوسته بودند به دلیل صادر نشدن کارت بازیشان نتوانستند در این دیدار حاضر شوند .

- ابراهیمی نماینده فدراسیون فوتبال در این دیدار در طول بازی مرتبا در کنار نیمکت تیم هف سمنان حضور پیدا می کرد و با آنها به گپ و گفت و شوخی می پرداخت .

-در تخلفی آشکار لحظاتی قبل از اخراج بازیکن ابومسلم که به طرز عجیبی به دستور کمک داور مسابقه اخراج شد نماینده فدراسیون در طول خط با کمک داور مسابقه میلاد قاسمی مدت زمان زیادی حتی با وجود در جریان بودن بازی به گفتگو پرداختند و مترهای زیادی را پا به پای کمک داور در کنار زمین حرکت می کرد که تصاویر لحظاتی از این حرکت را در زیر مشاهده می کنید.

- در تخلفی دیگر نماینده فدراسیون با اصرار یکی از مسئولان تیم هف سمنان مبنی بر خروج آرمین رهبر از سکوهای جایگاه ورزشگاه که محل حضور همیشگی مربیان محروم و اخراجی در این ورزشگاه می باشد با تهدید کردن مسئولان باشگاه ابومسلم مبنی بر تعطیل کردن مسابقه دستور به انتقال وی به سکوهای تماشاگران را داد.

- در صحنه ای بسیار ساده ، هنگامی که دو بازیکن دو تیم برای کسب توپ به آسمان پریدند داور خطای رضا قالیباف مهاجم ابومسلم را اعلام کرد و همه چیز به صورت عادی در جریان بود که ناگهان بعد از،گذشت حدود یک دقیقه از خطا و بعد از اعتراض مربی هف سمنان به میلاد قاسمی کمک داور بازی ، پرچم وی بالا رفت و کمک داور در یک اقدام عجیب و مشکوک با فراخواندن داور به وی اعلام کرد که بازیکن ابومسلم بایستی کارت دریافت کند و داور،هم با نشان دادن کارت زرد دوم به این بازیکن منجر به اخراج او شد .

- بعد از،این اتفاق کمی جو سکوها ملتهب شد و تماشاگران شعارهایی را علیه داور و ناظر بازی که مرتبا در کنار کمک داور با وی در حال صحبت بود سر،دادند.

- هومن افاضلی هم به عنوان یکی از،اعضای جدید کادر،فنی تیم هف سمنان از،روی سکوها و در کنار دهشمند بازی را نظاره گر بود.

- علی حنطه سرمربی تازه جدا شده از،جمع استقلالی های اهواز هم که به مشهد باز گشته بود و هفته گذشته از گزینه های هدایت ابومسلمی ها به شمار میرفت هم با برخورد گرم آرمین رهبر که از روی سکوها نظاره گر بازی بود همراه شد و برای لحظاتی بازی را در کنار وی تماشا کرد و سپس بعد از لحظاتی به سمت دهشمند و افاضلی رفت و در کنار آنها تا پایان، بازی را تماشا کرد.

پس از پایان بازی علی حنطه که شایعه پیوستنش به هف سمنان در دو روز گذشته شنیده می شد به داخل رختکن این تیم رفت تا این شایعه بیشتر رنگ واقعیت بگیرد .

 


منبع : دی اسپورت

اهم رویدادهای فوتبالی استان و کشور در آئینه رسانه ها

اداره کل ورزش و جوانان


هیئت فوتبال استان


رویدادهای ورزشی کشور