تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان

خراسان نوشت : رونمایی از چهره جدید« نسل ابومسلم» درمشهد

تیم فوتبال "نسل ابومسلم خراسان رضوی" امروز با افزوده شدن 6بازیکن وسرمربی جدید  در ورزشگاه تختی مشهد به میدان می رود. در آستانه مسابقه امروز این تیم به سراغ دست اندرکاران تیم رفتیم وبا آنان به گفت وگو پرداختیم.
برای پیروزی در بازی  خانگی امروز مقابل مهمان خود تیم فوتبال"هف سمنان" برنامه داریم . مدیر عامل تیم فوتبال "نسل ابومسلم"در گفت و گو با خراسان گفت:تیم فوتبال "نسل ابومسلم " طی هفته های گذشته  با مشکلات زیادی رو به رو بود، اما با ورود "آرمین رهبر" در راس کادرفنی، ترکیب و شکل منسجم تر و بانشاط تری پیدا کرده است و این تحول را شما از همین بازی نخست مشاهده خواهید کرد."محسن حاجی بیگلو" افزود:  تیم فوتبال "نسل ابومسلم" امروز یکشنبه 6 دی ماه در یازدهمین هفته از مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور، اولین دیدار از دور برگشت را برابر تیم فوتبال "هف سمنان "ساعت 14 در ورزشگاه تختی مشهد برگزار خواهد کرد.وی افزود: با توجه به حضوربازیکنان و سرمربی جدید و همچنین تلاش و وحدت بازیکنان، امیدواریم شکست 2بر یک خود را در دور رفت مقابل این تیم جبران کنیم و با پیروزی از میدان مسابقه خارج شویم.وی در ادامه همچنین از پیوستن 6 بازیکن تازه وارد  به ترکیب تیم خبر داد و افزود:در فرصت چند روزه که در تعطیلات نیم فصل داشتیم، با چند بازیکن جدید باب مذاکره را باز کردیم و در نهایت با توجه به نظر مثبت سرمربی تیم، 6بازیکن جدید در پست های گلر، هافبک و مهاجم به تیم افزوده شدند...

وی با اشاره به پرداخت بخشی از قرارداد بازیکنان خاطر نشان کرد: برای افزایش توان روحی بازیکنان، ساعتی قبل از بازی با تیم فوتبال "هف سمنان "چک های بخشی از قرار داد بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد ."حاجی بیگلو"  با گلایه از برخی افراد  که برای تیم حاشیه سازی می کنند، افزود : به صراحت می گویم با هیچ فردی در تیم خصومت ندارم و سعی کردم در طول مدتی که در خدمت تیم فوتبال "نسل ابومسلم "هستم ،رابطه دوستانه و صمیمی با بازیکنان ،کادر فنی و هواداران برقرار کنم . به عشق فوتبال کنار تیم هستم و تا زمانی که بدانم برای فوتبال و "نسل ابومسلم"مفید هستم، در کنار تیم حضوری پررنگ خواهم داشت .
مدیر عامل باشگاه "نسل ابومسلم"در باره نقش هیئت فوتبال در حمایت از تیم های دسته دومی استان افزود: تیم فوتبال "نسل ابومسلم"تیمی جوان و با آتیه برای فوتبال خراسان رضوی است که باید از سوی هیئت فوتبال حمایت شود، در غیر این صورت سرنوشتی مانند تیم باشگاه "ابومسلم" پیدا خواهد کرد.وی از هواداران و طرفداران تیم فوتبال "نسل ابومسلم" نیز درخواست کرد از شایعات و تفرقه افکنی ها که این روزها در فوتبال مد شده است، بپرهیزند و با تشویق و حضور خود در ورزشگاه این تیم جوان و با آتیه فوتبال خراسان رضوی را همراهی کنند.
سرمربی جدید: امروز تازه واردها به میدان می روند
 سرمربی جدید تیم فوتبال "نسل ابومسلم"نیز به خراسان گفت: در این بازی  امروز به طور قطع از بازیکنان تازه وارد تیم استفاده خواهیم کرد."آرمین رهبر "درباره آخرین تحولات و جذب بازیکن جدید در تیم فوتبال "نسل ابومسلم"افزود:در تعطیلات نیم فصل لیگ دسته دوم فوتبال کشور، با6 بازیکن جدید مذاکراتی را انجام دادیم که در نهایت به توافق رسیدیم و این بازیکنان امید غلامی(در پست دروازه بان)،امیر ملک نیا از تیم نفت و گاز گچساران،مجتبی اسلامی از شهرداری ارومیه،هادی جعفری از سپاهان ،مهدی حسینی از پیام وحدت  کاشمر و سعید جهان دیده بازیکن آزاد هستند که چند جلسه ای هم با ما تمرین کرده اند.وی درباره میزان شناختش از تیم فوتبال " هف سمنان" در بازی امروز گفت:این تیم را به خوبی می شناسم و بازی های آن را تحلیل کردیم؛ همچنین می دانیم  با ورود مدیر عامل جدید، چند بازیکن لیگی را به جمع خود اضافه کرده است؛ همچنین برای شارژ روحی تیم 40درصد از قرارداد بازیکنان  خود را نیز پرداخت کرده  است.البته  بازیکنان تیم فوتبال "نسل ابومسلم" هم اگرچه هنوز بخش عمده ای از قراردادهای خودرا دریافت نکرده اند اما از نظر روحی و روانی و تاکتیکی در شرایط ایده آلی به سر می برندو امیدواریم باحمایت هواداران وفوتبال دوستان مشهدی و تشویق آنان نتیجه لازم را به دست آوریم وبه آنچه شایسته نماینده فوتبال خراسان رضوی است، دست یابیم. وی در پاسخ به سوال "خراسان رضوی" در باره بازیکنان محروم و مصدوم تیم فوتبال "نسل ابومسلم"گفت:بازیکن محروم نداریم، اما 4بازیکن ما به نام های سلمان زحمتکش،محمد عصار،وحید نصرتی و احسان خطایی بازیکنان مصدوم ما در بازی مقابل "هف سمنان"هستند. محمد عصار (کاپیتان تیم) نیز در صورت آمادگی و رهایی از مصدومیت با نظر مساعد پزشک تیم،احتمالا در برابر تیم " هف سمنان" به میدان خواهد رفت.وی درباره دستیارانش که کار بدنسازی و تاکتیک پذیری را در کنار وی انجام می دهند،  گفت:"بهزاد میثاقیان" فرزند اکبر میثاقیان، با تحلیل و آنالیز بازی حریفان، تیم را همراهی می کند .وی درادامه افزود: بهزاد، بازیکن بسیار خوبی بود که به علت مصدومیت های پی در پی مجبور شد از فوتبال خداحافظی کند و در حال حاضر به عنوان یکی از کمک ها کنار تیم قرار گرفته است."آرمین رهبر" همچنین از بازگشت  "هادی عبدا... زاده" به کادر فنی این تیم خبر داد و گفت: وی به عنوان کمک مربی  با توجه به تجاربی که سال ها در میادین فوتبال کسب کرده است، به ما کمک خواهد کرد .
رهبر: شرایط سختی برای صعود داریم
سرمربی تیم فوتبال "نسل ابومسلم"در پاسخ به سوال "خراسان رضوی" درباره احتمال صعود از گروه گفت:شرایط سختی داریم .
در حال حاضر با کسب 11 امتیاز در رده نهم جدول قرار داریم و در دور برگشت در 8 دیداری که داریم 4 دیدار خانگی خود را باید با تیم های بالای جدول -که به خوبی در دور رفت نتیجه گرفته اند- بازی کنیم و در مجموع  باید از 8 دیدار از دور برگشت مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور 15 امتیاز به دست آوریم تا امیدوار به صعود باشیم. اگرچه ایمان دارم شرایط ایده آلی بعد از تمرینات منظم و خوبی که پشت سر گذاشتیم به دست آورده ایم و در طول 2 هفته تعطیلات نیم فصل نیز تلاش زیادی کرده ایم ،اما از این پس نیاز به یک تلاش جمعی داریم و همه از جمله هواداران باید برای رسیدن به آنچه شایسته فوتبال خراسان رضوی است ما را یاری کنند.
کاپیتان:محکوم به پیروزی هستیم
امروز در برابر تیم فوتبال "هف سمنان" محکوم به پیروزی هستیم. کاپیتان تیم فوتبال "نسل ابومسلم"در باره بازی امروز برابر تیم سمنانی به خراسان گفت: در 2 هفته ای که سرمربی جدید داریم، تاکتیک های جدید و خوبی به بازیکنان ارائه شده است و همه ما بازیکنان  هم قسم شده ایم که امروز  با نتیجه پیروزی از زمین خارج شویم . "عصار" در ادامه با اشاره به پرداخت نشدن قرارداد بازیکنان تیم  "نسل ابومسلم"افزود:تاکنون فقط 10 درصد قرارداد خود را دریافت کرده ایم که البته  طی روزهای گذشته مدیر عامل و سرمربی تیم قول مساعد دادند تا  قبل از شروع دیدارهای دور برگشت لیگ دسته دوم فوتبال کشور، بخش دیگری از قرارداد بازیکنان را بپردازند. وی از هواداران و تماشاگران مشهدی درخواست کرد در بازی امروز  با حضور در ورزشگاه تختی شرایط پیروزی تیم فوتبال«نسل‌ابومسلم» در برابر تیم فوتبال  "هف سمنان" رافراهم کنند.
 بازی پیام وحدت درخلخال
در خور ذکر است،در همین چارچوب، تیم فوتبال "پیام وحدت کاشمر "دیگر نماینده فوتبال خراسان رضوی در گروه سوم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور امروز از ساعت 14:45 در ورزشگاه تختی" خلخال" برابر تیم فوتبال "خلخال دشت" قرار خواهد گرفت. این در حالی است که زمزمه هایی برای  پیوستن "هادی برگی زر" به عنوان سرمربی در این تیم نیز درمحافل ورزشی به گوش می رسید ،اما مدیران این تیم گویا همچنان از عملکرد " مجید حسینی پور" رضایت دارند ودر این بازی همچنان "حسینی پور" سکان رهبری تیم فوتبال "پیام وحدت کاشمر" را که با کسب 14 امتیاز در مکان پنجم جدول قرار دارد، بر عهده خواهد داشت.

خراسان

اهم رویدادهای فوتبالی استان و کشور در آئینه رسانه ها

اداره کل ورزش و جوانان


هیئت فوتبال استان


رویدادهای ورزشی کشور