تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - اسامی داوران هفته سیزدهم لیگ دسته دوم ، نسل ابومسلم - استقلال آبی تهران
صفحه اول ...| ارتباط با ما...| پست الكترونیک ...| ویژه موبایل...

هفته سیزدهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههاى كشور  ،

 نسل ابومسلم - استقلال آبی تهران ،

دوشنبه 21 دی ماه 94  - ساعت 14:00، ورزشگاه تختی مشهد ،

داوران : صائب گلی- جعفر جعفری- میثم تیزکار- مهرداد خسروی ،

به امید پیروزی مشکی پوشان....


داوران این هفته از قرار ذیل می باشند:

از ساعت 14:45 روز دوشنبه 21 دیماه

نسل ابومسلم مشهد – استقلال آبی ب تهران در ورزشگاه تختی

صائب گلی- جعفر جعفری- میثم تیزکار- مهرداد خسروی

 

صنعت ساری – سپیدرود رشت در ورزشگاه شهدا

حامد بیک زند- علی الفتی- امیر فلاح- کیوان محمدی

 

شهرداری بندرعباس – کارون اهواز در ورزشگاه تختی

علیرضا حیدرپناه- حامد صفایی- ارحام نصیری- علی سام

 

توسعه کیش – پیام وحدت کاشمر در ورزشگاه المپیک

امیر عرب براقی- بابک خسروی- مهدی صناعی- یداله کلوندی

 

کارا شیراز – نفت امیدیه در ورزشگاه بعثت

عباس صادقی- بلال رییسی- امین حسن زاده- حسن شفیعی

 

تربیت نوین یزد – کیمیا فرآیند تهران در ورزشگاه شهید نصیری

مهدی موسی پور- محمدحسین محمدی- حسین بک آبادی- میلاد اکبر نژاد

 

نفت و گاز گچساران – شهرداری جویبار در ورزشگاه شهدای نفت

حسین اداوی- عباس سعادت- رضا حیدری- احمد محمدی

 

مقاومت تهران – نفت نوین آبادان

وحید کاظمی- جواد مداح- محمد نوری- مسلم مشهدی

 

بادران تهران – شهرداری تبریز در ورزشگاه کارگران

حامد صادق جو- سعید رضایی- امیرمحمد داود زاده- حمیدرضا همیراد

 

نیروی زمینی تهران – یاران غدیر هشتگرد در ورزشگاه شهدای نزاجا

مرتضی عابدی- انوش احمدی- مجتبی رجبیان- محمود بهرامی

 

شهرداری کاشان – بعثت کرمانشاه در ورزشگاه امیرکبیر

علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری- امیر رحمتی

 

کاسپین قزوین – هف سمنان در ورزشگاه سردار آزادگان

عنایت قوچ کانلو- میثم جعفری- رضا سید محمدی- سعید حبیبی

 

رهپویان رضوانشهر – شهرداری بوشهر در ورزشگاه معلم

مجتبی محمدی- افشین امیر آبادی- محمدرضا محمدیان- مجتبی رحیمی

 

پرسپولیس گناوه – آینده سازان برق جدید شیراز در ورزشگاه سراجی

پیمان فرخی مهر- رحیم حاجی پور- محمد درفشان- علی عبدالهی

 

شهرداری ماهشهر – کارگر بنه گز در ورزشگاه شهدا

حسن حیدری- بهمن عبدالهی- مقصود قربانی- وحید زمانی

 

خلخال دشت خلخال – الوند همدان در ورزشگاه تختی

عبدالحسین باستان – عباس پورحیدری- حامد تازه پور- محمدرضا منصوری

 

شهرداری کامیاران – ماهان شوشتر در ورزشگاه آزادی

مهدی پاکزاد- صابر بادپا- امیر ایار- وحید کیهانی

 

سردار بوکان – پارس جنوبی جم در ورزشگاه خاتم الانبیا

غلامرضا مستقیم- علیرضا شهری- محمدحسن غفار زاده- امیر پورفتحی

 

ملی پوشان تبریز – اکسین البرز در ورزشگاه تختی

محمدباقر پورباقر- احمد کاظم لو- محمود گوهر نژاد- تورج رستمی

 

شهرداری ارومیه – فولاد نوین اهواز در ورزشگاه تختی

شاهو اصلانی- هیوا بهمنی- حسین کمکی- حامد رنجبر




طبقه بندی: اخبار،  برنامه بازیها،  لیگ دسته دو،  ورزشگاه تختی، 
برچسب ها: داوران، برنامه بازی،  
تاریخ : یکشنبه 20 دی 1394 | 12:30 ب.ظ | نوشته: مصطفی رحمتی | نظرات
ما را در گوگل محبوب کنید
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس