پایگاه اطلاع رسانی رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان

آخرین تلاش‌های نسل ابومسلم برای بقا به روایت ایسنا

  • 02:32 ب.ظ
align=bottom

تیم فوتبال نسل ابومسلم یكی از دو نماینده فوتبال استان‌مان در رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه‌های كشور تا اینجای كار نتوانسته است نتایج مطلوبی را در لیگ دو كسب كند و در آستانه سقوط به لیگ دسته سوم قرار گرفته است. پس از كش و قوس‌های مدیریتی و مالكیتی در ابتدای فصل و نگرانی طرفداران واقعی ابومسلم از وضعیت این تیم و قرار گرفتن در آستانه سقوط هنوز به ثبات نرسیده است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، ابومسلمی‌ها فصل را با ناكامی آغاز كردند و بعد از بركناری رمضان شكری اصغر جانداری دستیار وی به طور موقت عهده دار سرمربیگری این تیم شد. اما نتایج نه چندان خوب جانداری هم باعث تغییر مجدد سكان هدایت مشكی پوشان شد. این بار نوبت به آرمین رهبر رسید تا پس از جدایی ناخواسته از پیام وحدت در میانه فصل به دلیل اختلافات مدیریتی، وی هدایت ابومسلمی‌ها را بر عهده بگیرد. اما او هم نتوانست در ابومسلم راه به جایی ببرد و در حالی كه حتی كارت مربیگری وی هم به دلیل بدهی‌های گذشته این تیم از سوی فدراسیون صادر نشده بود بدون حتی یك بار نشستن بر روی نیمكت ابومسلم به صورت توافقی از جمع مشكی پوشان جدا شد....


محسن حاجی بیگلو مدیر عامل باشگاه نسل ابومسلم در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایسنا – منطقه خراسان، در مورد جدایی آرمین رهبر اظهارکرد: به هر حال تیم ابومسلم در نیم فصل در شرایطی قرار داشت كه ما می‌بایست تغییراتی را در حوزه كادر فنی انجام می‌دادیم و با چند گزینه وارد مذاكره شدیم و سعی كردیم بهترین گزینه را انتخاب كنیم و از بین گزینه‌های مد نظر با رهبر به جمع بندی و توافق رسیدیم. اما متاسفانه در همان مقطع نیم فصل مشكلاتی برای ما از سوی فدراسیون به وجود آمد و به ما اعلام كردند به دلیل بدهی‌های سال گذشته تیم به فدراسیون و سازمان لیگ، ما تا زمان تسویه حساب مالك قبلی با فدراسیون نمی‌توانیم بازیكن جدید جذب كنیم و حتی نتوانستیم كارت رهبر را از فدراسیون دریافت كنیم.

وی ادامه داد: در این مدت رهبر زحمات بسیار زیادی را در حوزه فنی برای تیم كشید كه باید تشكر كنم ولی ایشان به خواست خودش از تیم ما جدا شد و به هیچ عنوان بحث بركناری در كار نبود. ما دوست داشتیم تا انتهای فصل با وی همكاری کنیم ولی در یك فضای كاملا دوستانه از یكدیگر جدا شدیم و امیدوارم در سال‌های آینده در یك فضا و شرایط مناسب‌تر بتوانیم مجددا با هم باشیم، به هر حال نباید فراموش كنیم كه این تیم با تفكرات رهبر بسته نشده بود.

حاجی بیگلو در مورد شانس بقای تیم در لیگ دسته دوم گفت: با حضور دوباره رمضان شکری در کنار تیم به هر حال باید تمام تلاش خودمان را انجام دهیم تا این امتیاز فوتبال خراسان در لیگ ٢ باقی بماند. چون این امتیاز متعلق به تمام طرفداران واقعی ابومسلم و مردم خوب مشهد است. اگر بتوانیم در دیدار پیش رو مقابل مقاومت تهران به برتری برسیم می‌توانیم به بقا در لیگ تا حد زیادی امیدوار باشیم.
 
مدیرعامل نسل ابومسلم در مورد حمایت مسئولان استان از تیم گفت: متاسفانه هیچ كدام از مسئولان و متولیان ورزش استان هیچ گونه حمایت مادی و معنوی از تیم ما نداشته‌اند و با توجه به شرایط اقتصادی كه بر تمام بخش‌های كشور ما حاكم است یكه و تنها تیم را جمع و جور كردیم و تا به اینجا رسانده‌ایم. مسئولان استان بدانند حتی بودن و حضور فیزیكی آن‌ها در كنار ما مایه دلگرمی است و درخواست حضور آن‌ها در كنارمان به معنی طلب پول و كمك مالی از آن‌ها نیست. امیدوارم حداقل در این ٤ دیدار پیش رو این اتفاق بیفتد تا بعدا حسرت این روزها را نخوریم.

رمضان شکری که در ابتدای فصل بعد از چند هفته از تیم جدا شده بود، دوباره به این تیم پیوست تا شاید در این چند هفته باقی مانده بتوانند راه نجاتی پیدا کنند. 

شکری:
شرایط سختی در تیم داریم

سرمربی تیم فوتبال نسل ابومسلم مشهد گفت: چهار بازی آینده حکم مرگ وزندگی را دارد.

رمضان شکری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، در خصوص شرایط تیم نسل ابومسلم عنوان کرد: تیم فوتبال نسل ابومسلم وضعیت نامناسبی در لیگ دسته دو دارد، در گروه ده تیمی، نسل ابومسلم جایگاه دهم را به خود اختصاص داده است و با این نتیجه تیم سقوط کرده است اما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم چهار بازی آینده که حکم مرگ و زندگی را برای ما دارد با پیروزی دنبال کنیم.

وی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم با کسب پیروزی در چهار بازی آینده تیم را در لیگ دسته دو نگهداریم.

سرمربی تیم در خصوص برگشتش به تیم نسل ابومسلم اظهار کرد: با توجه به برطرف شدن سوءتفاهم ها بین من ومدیرعامل باشگاه قرار شد هدایت نسل ابومسلم را برعهده بگیرم.

شکری درخصوص بازیکنان و کادر فنی تیم نسل ابومسلم افزود: بازیکنان نسل ابومسلم شرایط مناسبی ندارند تقریبا سه نفر از تیم جدا شدند و شرایط سختی در تیم حکم فرماست در خصوص کادر فنی  هم کسی را در اختیار نداریم.

اهم رویدادهای فوتبالی استان و کشور در آئینه رسانه ها

اداره کل ورزش و جوانان


هیئت فوتبال استان


رویدادهای ورزشی کشور