تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - گروه بندی مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور
صفحه اول ...| ارتباط با ما...| پست الكترونیک ...| ویژه موبایل...

گروه بندی مرحله دوم لیگ دسته دوم جام آزادگان مشخص شده است.در مرحله نخست این رقابت ها سه تیم اول گروه های چهارگانه به مرحله دوم صعود می کنند و تیم های هفتم الی دهم رقابت ها نیز به لیگ سه فوتبال کشور سقوط می کنند.طبق برنامه سازمان لیگ، گروه بندی مرحله دوم مسابقات بدین شرح است:

گروه اول:

تیم اول گروه یک
تیم سوم گروه یک
تیم اول گروه چهار 
تیم سوم گروه چهار
تیم دوم گروه دوم
تیم دوم گروه سوم

گروه دوم:

تیم اول گروه دوم
تیم سوم گروه دوم
تیم اول گروه سوم
تیم سوم گروه سوم
تیم دوم گروه اول
تیم دوم گروه چهارم

نحوه صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور نیز بدین شرح است که تیم های اول هر گروه مستقیم به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود می کند و تیم های دوم هر گروه در دو دیدار رفت و برگشت مقابل همدیگر صف آرائی خواهند کرد و برنده این تقابل به عنوان تیم سوم راهی لیگ یک فوتبال کشور می شود.طبق تصمیم سازمان لیگ فدراسیون فوتبال، گروه بندی مرحله دوم این مسابقات به گونه ای طراحی شده است که تیم های مدعی صعود به مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور  تا حدودی می توانند تشخیص دهند در این مرحله با چه تیم هایی هم گروه می شوند....

 

لیگ دسته دوم ،،، از هر گروه سه تیم به مرحله دوم صعود می کنند که تیم های اول هر گروه مستقیما صعود کرده و تیمهای دوم به پلی آف می روند. از هر گروه 4 تیم به لیگ دسته سوم سقوط می کنند. اواخر بهمن ماه پایان مرحله اول مسابقات است .شروع مرحله دوم اوایل اسفند بوده و پایان مسابقات اواخر اردیبهشت 95 است و پلی آف رقابتها، نیمه اول خرداد ماه 95 خواهد بود. همچنین از هر گروه سه تیم به مرحله دوم مسابقات صعود می کنند و مرحله دوم رقابتها در دو گروه 6 تیمی انجام می شود....


 


لیگ دسته دوم گروه C  
  WWW.DSPORT.IR بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز  
1 نفت و گاز گچساران 16 7 7 2 15 9 6 28  
2 نفت نوین آبادان 16 7 5 4 20 15 5 26  
3 نفت امیدیه 16 6 6 4 19 13 6 24  
4 کاسپین قزوین 16 5 9 2 13 8 5 24  
5 کارا شیراز 16 6 6 4 17 14 3 24  
6 هف سمنان 16 3 10 3 14 18 -4 19  
7 استقلال آبی ب 16 4 5 7 16 19 -3 17  
8 شهدای جویبار 16 4 5 7 10 13 -3 17  
9 مقاومت تهران 16 4 5 7 15 19 -4 17  
10 نسل ابومسلم مشهد 16 3 4 9 10 21 -11 13

 

برنامه 2 بازی آینده تیمهای مدعی صعود در گروه سوم:

هفته هفدهم - سه شنبه 27 بهمن 94

* نفت و گاز گچساران - نفت نوین آبادان  

*مقاومت تهران - کارا شیراز

*هف سمنان - نفت امیدیه 

*کاسپین قزوین - نسل ابومسلم مشهد

هفته هجدهم - سه شنبه 4 اسفند 94

* نسل ابومسلم مشهد- نفت و گاز گچساران

* کارا شیراز - کاسپین قزوین

* نفت امیدیه - مقاومت تهران

*نفت نوین آبادان - شهدای جویبار


 

لیگ دسته دوم گروه D  
  WWW.DSPORT.IR بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز  
1 شاهین شهرداری بوشهر 16 9 4 3 27 15 12 31  
2 توسعه کیش 16 7 6 3 21 14 7 27  
3 سپیدرود رشت 16 7 6 3 20 15 5 27  
4 رهپویان رضوانشهر 15 7 5 3 17 15 2 26  
5 خلخال دشت 16 6 6 4 24 16 8 24  
6 فولاد ب اهواز 16 6 5 5 22 19 3 23  
7 شهرداری ارومیه 15 4 5 6 15 18 -3 17  
8 پیام وحدت 16 4 4 8 22 30 -8 16  
9 صنعت ساری 16 2 5 9 10 26 -16 11  
10 الوند همدان 16 2 4 10 21 31 -10 10

برنامه 2 بازی آینده تیمهای مدعی صعود در گروه چهارم:

هفته هفدهم - سه شنبه 27 بهمن 94

*پیام وحدت کاشمر - سپیدرود رشت
*رهپویان رضوانشهر - خلخال دشت خلخال 
*توسعه (شاهین)کیش - شاهین شهرداری بوشهر

هفته هجدهم - سه شنبه 4 اسفند 94

* الوند همدان - رهپویان رضوانشهر

*صنعت ساری- توسعه(شاهین) کیش

*شاهین شهرداری بوشهر - پیام وحدت کاشمر

* سپیدرود رشت - فولاد نوین اهواز

 

 

 

گزارش: احمد احمدی .... خبرگزاری "دی اسپورت"




طبقه بندی: اخبار،  تحلیل،  جدول لیگ،  برنامه بازیها،  نتایج بازی ها،  لیگ دسته دو، 
برچسب ها: لیگ دو، نتایج، جدول، برنامه بازی،  
تاریخ : جمعه 23 بهمن 1394 | 10:56 ق.ظ | نوشته: مصطفی رحمتی | نظرات
ما را در گوگل محبوب کنید
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس