تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - سعید جوشش سرمربی تیم نسل ابومسلم: به آینده این تیم خوشبین هستم

سعید جوشش سرمربی تیم نسل ابومسلم: به آینده این تیم خوشبین هستم


سرمربی تیم فوتبال نسل ابومسلم گفت: به آینده این تیم در رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور خوشبین هستم و امیدوارم بازیهای خوبی را از ای نتیم شاهد باشیم.  'سعید جوشش' عصر دوشنبه بعد از مسابقه تیمهای نسل ابومسلم طلوع شرقی و پیام وحدت خراسان در مشهد طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به رغم اینکه تیم ما در فاصله 20 روز گذشته تشکیل شده و فرصت کافی برای تمرین در اختیار نداشتیم ولی سعی کردیم با ترکیب خوب از نظر بازیکنان و کادر فنی در رقابتهای لیگ دسته دوم حضور یابیم. وی ادامه داد: چهار نفر از بازیکن کنونی تیم را بازیکنان فصل قبل تیم ابومسلم تشکیل می دهند و تعدادی هم بازیکنان سهمیه امید ابومسلم با میانگین سنی 18 الی 21 سال در ترکیب تیم حضور دارند و در مجموع با ترکیب جوان و توانمندی در این رقابتها حضور یافتیم....


سرمربی تیم فوتبال نسل ابومسلم گفت: نخستین بازی و شهرآورد میان تیمهای مشهد نسل ابومسلم طلوع شرقی و پیام وحدت خراسان از حساسیت خاصی برخوردار بود.

وی افزود: در این بازی بازیکنان ما نتوانستند انتظاراتمان را محقق کنند لذا از نحوه بازی آنها راضی نیستم.

جوشش گفت: بازیکنان ما نتوانستند از فرصتهای پیش آمده برای کسب برتری در مقابل تیم پیام وحدت خراسان بهره کافی ببرند و فرصتهای زیادی را از دست دادند.

تیمهای نسل ابومسلم طلوع شرقی و پیام وحدت خراسان در هفته نخست لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور در ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد به نتیجه مساوی یک بر یک رضایت دادند.

به دنبال بروز مشکلاتی از جمله مساله مالکیتی برای باشگاه ابومسلم خراسان و سقوط این تیم به رقابتهای لیگ دسته دو و در نهایت انحلال آن توسط وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال، با پیگیریهای اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و موافقت مسوولان ذیربط تیمی با عنوان 'نسل ابوسلم طلوع شرقی' با سرمربیگری 'سعید جوشش' به عنوان جایگزین تیم ابومسلم سابق تشکیل و در رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال حضور یافته است.ک/3