پایگاه اطلاع رسانی رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان

استارت لیگ دسته سه با حواشی از جنس فوتبال خراسان

  • 04:20 ب.ظ
دیدارهای تیم‌های مشهدی در لیگ دسته سوم در هفته نخست دور دوم برگزار نشد.به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، در حالی که قرار بود از ظهر روز یکشنبه دیدارهای دور دوم لیگ دسته سوم کشور، جام آزادگان آغاز شود و پرسپولیس و نسل ابومسلم دو نماینده استان به مصاف رقبای خود بروند اما جدال هر دو تیم لغو شد .نسل ابومسلم نیز که برای رقابت با تیم شهدای ماکران میاندرود به مازندران سفر کرده‌بود با وجود حضور در ورزشگاه اجازه بازی نیافت و این دیدار هم لغو شد. گفته می‌شود عدم پرداخت ورودی مسابقات توسط تیم نسل ابومسلم سبب شد تا کارت بازی بازیکنان این تیم صادر نشود
در مشهد و استادیوم تختی قرار بود پرسپولیس مشهد از ساعت 14:30 به مصاف استقلال خان‌ببین گلستان برود اما با عدم حضور تیم شمالی این دیدار علی‌رغم حضور تیم پرسپولیس، ناظر فدراسیون و تیم داوری برگزار نشد.در ادامه این رقابت‌ها تیم فوتبال پرسپولیس مشهد باید روز شنبه، دوم بهمن‌ماه در بجنورد به مصاف انتظار این شهر برود و نسل ابومسلم نیز در صورت حل شدن مشکلاتش، روز یکشنبه، سوم بهمن‌ماه در ورزشگاه تختی مشهد پذیرای استقلال نوین بجنورد خواهدبود....
از سوی دیگر پیام وحدت که قرار بود با نام سبزجامگان در لیگ سه شرکت کند و با جذب بازیکن و سرمربی تمرینات خود را آغاز کرده بود در فاصله یک هفته مانده به آغاز لیگ، براساس رای فدراسیون امتیاز آن به مالک پیشین تیم واگذار شد و امتیاز آن در حال حاضر در اختیار تیم پرسپولیس خراسان است و حالا به ادعای شیخ الاسلامی این واگذاری درست نبوده و سبزجامگان همچنان بدون امتیاز به تمرینات خود ادامه می دهد و امید بازگشت به لیگ را دارند!
دو تیم آرامش توس مشهد و یاران حجازی نیز دیگر نمایندگان استان در مرحله اول لیگ دسته سه بودند که نتوانستند با توجه به امتیازات کسب شده به مرحله دوم صعود کنند.

نتیجه دیدار پرسپولیس و استقلال را کمیته انضباطی اعلام می‌کند

حسین دشتگرد ناظر فدراسیون فوتبال در خصوص عدم حضور تیم استقلال خان‌ببین گلستان در مشهد به ایسنا گفت: طبق مقررات این تیم باید حداقل ورودش را به ما اعلام می‌کرد و شب گذشته هم در جلسه هماهنگی پیش از دیدار شرکت می‌کرد اما متاسفانه امروز ظهر طی تماسی تلفنی که با مسئولان این تیم برقرار شد اعلام کردند که به مشهد نیامده‌اند. عدم حضور تیم استقلال گلستان را به کمیته انضباطی اعلام می‌کنیم و این نهاد است که نتیجه را اعلام خواهد کرد.وی افزود: طبق قانون راس ساعت مقرر آغاز دیدار داوران و تیم پرسپولیس مشهد وارد زمین شدند و پانزده دقیقه هم منتظر ماندیم اما پس از آن بازی رسما لغو شد و گزارش خود را به کمیته انضباطی اعلام می‌کنیم. اینکه نتیجه چه می‌شود را کمیته انضباطی اعلام می‌کند.دشتگرد در خصوص اینکه قانون به هر تیم چند دیدار فرصت داده تا غیبت کند، پاسخ داد: معمولا هر تیم اگر 2 دیدار در طول فصل حضور نیابد از جدول خارج می‌شود زیرا حتی اگر تیمی در دیدارهای بعدی خود نیز بخواهد حاضر شود سایر تیم‌ها متضرر می‌شوند.

دور دوم رقابت‌های لیگ دسته سوم در سه گروه ده تیمی آغاز شده و در حالی تا اردیبهشت ماه سال 1396 ادامه‌خواهدداشت که 2 تیم برتر هر گروه به لیگ دسته دوم کشور صعود خواهندکرد.

اهم رویدادهای فوتبالی استان و کشور در آئینه رسانه ها

اداره کل ورزش و جوانان


هیئت فوتبال استان


رویدادهای ورزشی کشور