پایگاه اطلاع رسانی رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان

بررسی عملکرد نمایندگان خراسان در لیگ سه

  • 12:48 ب.ظ
با توجه به عدم حضور نمایندگان خراسان در لیگ یک و دو، حالا دو تیم پرسپولیس و نسل ابومسلم مشهد تنها نمایندگان استان در لیگ دسته سوم هستند، لیگی که تاکنون 13 هفته از آن گذشته و یکی از دو نماینده استان در آستانه صعود قرار دارد.به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، دو تیم پرسپولیس و نسل ابومسلم مشهد، نمایندگان استان خراسان در مسابقات لیگ دسته سوم کشور تا به اینجای کار نتایج متفاوتی را کسب کرده‌اند. پرسپولیس مشهد با هدایت سعید جوشش از 13 مسابقه خود تا به اینجای کار، 7 پیروزی، 3 تساوی و سه شکست کسب کرده و با 24 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار دارد. شهدای بابلسر نیز تیم نخست این رقابت‌ها 26 امتیاز کسب کرده و به نظر می‌رسد تکلیف تیم صعودکننده به لیگ دو در دیدار مستقیم پرسپولیس و شهدای بابلسر در خانه حریف مازندرانی مشخص شود.

در دیگر سو، نسل ابومسلم نیز از 13 دیدار قبلی خود، با 4 پیروزی، 4 تساوی و 5 شکست، 16 امتیاز کسب کرده و در جایگاه هشتم جدول قرار دارد. مشکی‌پوشان که از نظر مالی نیز شرایط خوبی ندارند، همچنین آنها اگر می‌خواهند فصل آینده نیز از دور دوم کار خود را آغاز کنند، باید حداقل به رتبه‌ ششم دست یابند. موضوعی که البته با توجه به دیدارهای مشکی‌پوشان در ادامه رقابت‌ها کاری سخت به نظر می‌رسد.
شاگردان سعید جوشش در 5 دیدار آتی خود باید به مصاف تیم‌های بهمن سبز البرز، امید حسن‌آباد، شهدای ماکران میاندرود، شهدای بابلسر و استقلال نوین بجنورد بروند. 5 دیداری که البته به جز مصاف با شهدای بابلسر بعید است دردسری برای پرسپولیس مشهد ایجاد کند.پرسپولیس مشهد باید برای صعود مستقیم و بی دردسر به لیگ دو در گروه خود به رتبه نخست دست یابد، به جز صعود مستقیم رتبه‌های اول سه گروه، تیم‌های دوم به اضافه بهترین تیم سوم سه گروه در پلی‌اف شرکت خواهندکرد تا تکلیف چهارمین تیم صعودکننده به لیگ دو مشخص شود.

جوشش؛ به دنبال صعود هستیم

سعید جوشش در خصوص پیروزی تیمش در برابر اسپیدار تهران اظهار کرد: خوشبختانه توانستیم روند خوبی که از دربی مشهد آغاز کرده‌بودیم را ادامه دهیم و در این دیدار نیز به سه امتیاز مسابقه دست یابیم. می دانستیم که دیدار سختی در پیش داریم اما به بهترین شکل بازیکنانم توانستند برتری خود را بر حریف دیکته کنند و در نهایت به سه امتیاز رسیدیم.
 
وی افزود: روز به روز بهتر می‌شویم‌ و دست از تلاش برای رسیدن به موفقیت‌ برنمی‌داریم. هدف پرسپولیس مشهد صعود مستقیم به لیگ دو است و برای رسیدن به این هدف باید تلاش ویژه‌ای داشته‌باشیم. خوشبختانه بازیکنان و مجموعه باشگاه تعامل بسیار خوبی دارند و همگی یک هدف داریم.

جوشش در خصوص دیدار هفته آتی تیمش در برابر بهمن سبز البرز گفت: به جایگاه حریف توجهی نداریم و برای کسب پیروزی وارد میدان خواهیم ‌شد. از امروز تا پایان لیگ ۵ فینال داریم که باید با تمام توان در تمامی ان ها به دنبال پیروزی باشیم.

اهم رویدادهای فوتبالی استان و کشور در آئینه رسانه ها

اداره کل ورزش و جوانان


هیئت فوتبال استان


رویدادهای ورزشی کشور