تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - به روایت شهرآرا: تساوی بدون گل، دستاورد مشهدی‌ها از هفته چهارم لیگ دسته دوم ، ابومسلم و پیام به حداقل ها ر ضایت دادند

به روایت شهرآرا: تساوی بدون گل، دستاورد مشهدی‌ها از هفته چهارم لیگ دسته دوم ، ابومسلم و پیام به حداقل ها ر ضایت دادند

هفته چهارم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور با کسب نتایج یکسان برای دو نمانیده استان به پایان رسید. در این روز تیم نسل طلوع ابومسلم در مشهد، میزبان بعثت کرمانشاه بود و پیام‌وحدت، مهمان آذر‌خودروی نوین قم بود که هر دو بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. با این تساوی، پیام وحدت ٨‌امتیازی شد و از صدر به پله دوم جدول رسید. ابومسلم هم با ٥‌امتیاز در جایگاه هفتم باقی ماند. ﷯تساوی ابومسلم در ورزشگاه خالی و سردثامن... با اینکه هوای مشهد دیروز بسیار سرد بود اما اگر بازی ابومسلم در ورزشگاه تختی برگزار می‌شد، بی‌تردید تعداد بیشتری از این بازی مهم استقبال می‌کردند. ابومسلم که هفته گذشته در آبادان به صنعت‌نفت نوین این شهر باخته بود، به ٣‌امتیاز این بازی نیاز مبرم داشت اما در‌نهایت خوش‌‌شانس بود که همان یک امتیاز را هم گرفت! چهره برتر ابومسلمی‌ها در این بازی مسعود سحرخیز بود که سه موقعیت تک‌به‌تک را از حریف گرفت تا کرمانشاهی‌ها خوشحال تر ازاین از مشهد نروند. بهترین موقعیت گل ابومسلم هم در ١٥‌دقیقه پایانی بازی به داوود دانش‌دوست رسید تا این بازیکن ریز‌نقش که روزگاری خوب گل می‌زد، به‌سادگی تمام آن را هدر بدهد!...

﷯پیام به تساوی رضایت داد
تیم فوتبال پیام وحدت که تا‌به‌حال نتایج بهتری در مقایسه‌با ابومسلم گرفته و تا پیش‌از بازی‌های این هفته صدرنشین جدول بود، در قم برابر آذر‌نوین خودرو این شهر به تساوی بدون گل رسید. پیامی‌ها در تقابل با تیم پنجم جدول می‌توانستند حتی برنده باشند اما بی‌دقتی مهاجمان و داوری مسئله‌دار که دو پنالتی مشکوک را برای مشهدی‌ها نگرفت، سبز‌پوشان را به تک‌امتیاز این بازی راضی کرد.

سرگردانی تماشاچیان مشهدی پشت درهای بسته ورزشگاه تختی!
ابومسلم در روزی که تماشاچیانش پشت درهای بسته ورزشگاه تختی غافلگیر شدند، خوش‌شانس بود که به مهمان خود نباخت. بااینکه پیش‌از‌این اعلام شده بود بازی در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود، به‌ناگاه صبح بازی، محل بازی تغییر کرد و به ورزشگاه ثامن رفت تا گروهی از هواداران ابومسلم، دیدن این بازی را از دست بدهند. ظاهرا داستان از این قرار بوده که تیم کرمانشاهی حاضر به بازی در زمین تختی نمی‌شود و چون قبلا این زمین به‌عنوان میزبان این بازی انتخاب شده بوده ناظر فدراسیون حق را به تیم کرمانشاهی داده و بازی را به ثامن می‌برد.مهدی سلاطین، مدیر مجموعه ورزشی ثامن دراین‌رابطه گفت: «از مدتی پیش به‌صورت مکتوب به مدیرکل ورزش و جوانان استان اعلام کرده بودیم که برای حفظ کیفیت ورزشگاه ثامن، دیگر هیچ‌‌یک از بازی‌های لیگ دسته دوم در این ورزشگاه برگزار نشود. وی نیز چهارشنبه هفته گذشته به دبیر هیئت فوتبال این موضوع را اعلام کرد. پس‌از این ماجرا، هیئت فوتبال، نامه‌ای را به فدراسیون می‌فرستد تا بازی از ورزشگاه ثامن به تختی منتقل شود اما این نامه روز شنبه به‌دست مسئولان برگزاری مسابقه رسیده و صبح روز یکشنبه نیز این اعمال تغییرات در مکان برگزاری بازی به تیم کرمانشاهی اطلاع داده شد.»سلاطین ادامه داد:« با‌وجود اینکه تیم کرمانشاهی یکشنبه در ورزشگاه تختی تمرین کرده‌ بود، در جلسه پیش‌از برگزاری مسابقه اعلام کردند فقط در ورزشگاه ثامن به میدان می‌روند»وی خاطرنشان کرد: «تا لحظه آخر به‌دنبال این بودیم بازی در ورزشگاه تختی برگزار شود اما ازآنجا که ممکن بود بازی ٣ بر صفر به سود میهمان رقم بخورد، با برگزاری بازی در ورزشگاه ثامن موافقت شد اما این آخرین دیداری است که از سری مسابقات لیگ دسته دوم کشور در ورزشگاه ثامن برگزار می‌شود.»

همه این اتفاقات در‌حالی است که هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی دراین‌رابطه انجام نشد و فقط برخی طرفداران مرتبط‌به باشگاه با پیامک همدیگر را از تغییر محل بازی آگاه کردند. مسئولان هیئت فوتبال و باشگاه نسل طلوع ابومسلم نه‌تنها به خودشان زحمت ندادند تا با نصب یک اطلاعیه مقابل ورزشگاه تختی، تغییر محل بازی را به مردم اطلاع بدهند؛ بلکه حتی یک تلفن خشک‌وخالی هم به رسانه‌ها نزدند تا دست‌کم آن‌ها مردم را از تغییر محل بازی آگاه کنند!
حمید معصومیان