تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - سعید جوشش: هنوز فرصت جبران داریم/ به دنبال جذب مهاجم هستیم

سعید جوشش: هنوز فرصت جبران داریم/ به دنبال جذب مهاجم هستیم

سرمربی تیم فوتبال نسل ابومسلم گفت: متاسفانه از موقعیت‌هایی که در بازی برابر ماشین سازی داشتیم استفاده نکردیم و به حریف جسارت دادیم. سعید جوشش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، در خصوص شکست تیمش برابر ماشین سازی تبریز بیان کرد: بازیکنانم بازی را بد آغاز نکردند به شکلی که تا دقیقه 30 حتی حریف به دروازه تیم ما نزدیک هم نشد اما متاسفانه باز هم بر خلاف جریان بازی گل خوردیم، پس از این گل بود که حریف جسارت پیدا کرد تا توپ و میدان را به دست بگیرد. وی افزود: البته در ادامه بازی نیز صاحب چند موقعیت شدیم اما دست آخر با دریافت گل دوم بازی را به حریف واگذار کردیم. جوشش افزود: در هفته‌ای که گذشت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم اما متاسفانه نمی‌دانم چرا در زمین مسابقه بازیکنانم نتوانستند آنطور که باید و شاید خود را نشان دهند. ضمن اینکه داوری مسابقه هم هیچ مشکلی نداشت و تیم داوری قضاوت خوبی داشت و از نظر آب و هوا هم مشکلی نداشتیم....

سرمربی تیم فوتبال نسل ابومسلم در خصوص نتایج نه چندان خوب این تیم تصریح کرد: متاسفانه در فصل نقل و انتقالات به علت حواشی و مسائل ابتدای فصل نتوانستیم خوب عمل کنیم، به همین دلیل می‌بینیم که در طول بازی‌ها دچار مشکل می شویم.

وی عنوان کرد: با این حال یک جای خالی داریم که در صدد جذب یک مهاجم برای تیم خود هستیم. البته در رده امید می‌توانیم به جذب بازیکن بپردازیم و در این مورد هیچ مشکلی نداریم.

جوشش در خصوص آینده این تیم اظهار کرد: اگر بازی‌های نسل ابومسلم را از ابتدا تا کنون مرور کنیم متوجه پیشرفت بازیکنان می‌شویم، به همین دلیل به آینده این تیم بسیار امیدوارم و فکر می‌کنم که می‌توانیم جزو کاندیداهای صعود باشیم.

سرمربی تیم نسل ابومسلم گفت: هنوز فرصت زیادی برای جبران امتیازات از دست رفته داریم و مسلما تیم‌هایی که تاکنون نتایج خوبی گرفته‌اند در آینده دچار لغزش می‌شوند.

تیم فوتبال نسل ابومسلم تاکنون از 5 بازی خود در لیگ دسته دوم کشور، جام آزادگان تاکنون صاحب 1 پیروزی، 2 تساوی و 2 شکست شده و 5 امتیاز دارد.

این تیم باید روز جمعه 23 آبان ماه در کیش به مصاف تیم منطقه آزاد این شهر برود.