تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - هفته هشتم لیگ آزادگان، وحدت قم در خانه برابر ابومسلم مشهد صف‌‌آرایی می‌کند

هفته هشتم لیگ آزادگان، وحدت قم در خانه برابر ابومسلم مشهد صف‌‌آرایی می‌کند

تیم فوتبال وحدت قم این هفته در مسابقه‌ای حساس از رقابت‌های لیگ آزادگان برابر تیم مطرح و ریشه‌دار ابومسلم مشهد صف‌آرایی خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری فارس از قم، براساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ آزادگان که مجری برگزاری رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور است، دیدارهای هفته هشتم از دور رفت مرحله گروهی این بازی‌ها روز چهارشنبه هفته جاری یعنی پنجم آذرماه به انجام خواهد رسید. تیم‌های حاضر در گروه‌های چهارگانه لیگ آزادگان این هفته بازی‌های بسیار مهم و سرنوشت‌سازی برگزار می‌کنند و در تلاش برای رفتن به مرحله بعدی مسابقات و در نهایت راهیابی به رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور جدالی حساس با حریفان خواهند داشت. در این میان تیم فوتبال وحدت قم که با توقف در میهمانی رقیب کرمانشاهی خود از هفتمین هفته رقابت‌های فوتبال قهرمانی باشگاه‌های کشور همچنان روی نوار تساوی گام بر می‌دارد باید در دیداری مهم در ورزشگاه شهید حیدریان قم میزبان تیم فوتبال ابومسلم مشهد باشد....

فوتبالیست‌های تیم وحدت قم از هفت بازی قبل خود در گروه دوم از مرحله مقدماتی بازی‌های فصل جاری لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان دارای یک پیروزی، چهار تساوی و دو باخت هستند و اکنون در مکان هفتم جدول رده‌بندی 10 تیمی این گروه قرار دارند.

نماینده قم در این بازی که آخرین مسابقه آنها از دور رفت مرحله گروهی لیگ آزادگان به شمار می‌رود، از ساعت 14 عصر روز چهارشنبه پنجم آذرماه در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهید جعفر حیدریان قم پذیرای تیم مطرح و نام‌آشنای ابومسلم مشهد خواهد بود.

در این گروه اکنون تیم فوتبال پارس‌جم بوشهر با کسب 14 امتیاز در صدر ایستاده است، پیام وحدت مشهد با 13 امتیاز در مکان دوم جای دارد و تیم فوتبال صنعت نفت نوین آبادان با کسب 11 امتیاز سومین تیم جدول رده‌بندی گروه دوم لیگ آزادگان به شمار می‌رود.

همچنین در این گروه تا پایان هفته هفتم، تیم بعثت کرمانشاه با 10 امتیاز در مکان چهارم، هامون‌سازه زاهدان و ابومسلم مشهد با 9 امتیاز پنجم و ششم، وحدت قم و ماشین‌سازی تبریز با هفت امتیاز هفتم و هشتم، حفاری اهواز با پنج امتیاز نهم و منطقه آزاد کیش با سه امتیاز دهم هستند.

دیدار این هفته وحدت قم با ابومسلم مشهد در حالی به میزبانی نماینده قم انجام می‌شود که وحدت آخرین بار در خانه خود در هفته ششم در ورزشگاه شهید حیدریان قم باخت ناباورانه دو بر یک را برابر صنعت ‌نفت نوین آبادان متحمل شد و حالا باید تلاش کند تا این باخت تلافی شود.

در سال جاری 40 تیم در مرحله گروهی لیگ دسته دوم جام آزادگان حضور دارند و در نهایت از هر گروه سه تیم جواز صعود به مرحله بعد را کسب می‌کند، ضمن اینکه سه تیم در لیگ می‌مانند و چهار تیم انتهای جدول نیز راهی دسته سوم خواهند شد.

براساس برنامه کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال تیم وحدت قم در بازی هفته هشتم مرحله گروهی لیگ آزادگان در دیداری خانگی میزبان تیم ابومسلم مشهد است و در هفته نهم و پایانی از دور رفت این بازی‌ها به میهمانی تیم شاهین کیش می‌رود.