تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - مطالب خرداد 1394

امیررضا خادم: اگر بتوانم برای نسل ابومسلم دوباره اسپانسر پیدا خواهم کرد


معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان،  در خصوص وضعیت تیم نسل ابومسلم عنوان کرد: با توجه به این که ابومسلم باشگاه ریشه دار و به نوعی برای خراسانی‌ها مانند استقلال و پرسپولیس است و از زمانی که وارد وزارت ورزش شدم متوجه مشکلات جدی این تیم شدم.وی ادامه داد: تیم نسل ابومسلم با مشکلات جدی حقوقی روبه رو بود که سعی کردیم تا حدودی آن را ساماندهی کنیم، این تیم شاکیان داخلی و بین المللی دارد و هنوز نیز معلوم نیست صاحب آن کیست و به همین منظور با همکاری کمیسیون ماده 5 و فدراسیون فوتبال مجوزی برای ایجاد تیمی جدید گرفتیم تا با استفاده از پیشوند و پسوند ابومسلم دوباره تیم پرسابقه ابومسلم را احیاء کنیم.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان: استفاده از نام «ابومسلم» غیرقانونی نیست


معاون حقوقی پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: استفاده از لفظ ابومسلم در تیم فوتبال نسل ابومسلم هیچ گونه مشکل حقوقی ندارد. امیررضا خادم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان درخصوص اینکه گفته می‌شود استفاده از نام ابومسلم در این تیم غیرقانونی است عنوان کرد: من معاون حقوقی وزارت ورزش هستم و در چارچوب حقوقی این نام تعیین شده است و یک سال از فعالیت این تیم می‌گذرد و اگر غیر قانونی بود مطمئن باشید تا به الان جلوی فعالیت آن گرفته می‌شد.  وی تصریح کرد: اگر این تیم شکل نمی‌گرفت، ابومسلم به طور کامل از ورزش استان حذف شده و دیگر نامی از ابومسلم نبود.

مدیرعامل نسل ابومسلم خواهان خرید سهام محجوب در ملوان شد


در پی استعفای محجوب از مالکیت ملوان، داریوش بهشتی مدیرعامل باشگاه نسل ابومسلم خراسان، خواهان خرید سهام این تیم شد. به گزارش ایسنا، بعد از اختلافات به وجود آمده میان سیروس محجوب و مسئولان شهر انزلی بر سر مالکیت ملوان، محجوب ساعاتی قبل از عدم تمایلش به ادامه همکاری با این باشگاه خبر داد و خواهان واگذاری مالکیت باشگاه به شخص دیگری شد.در پی این استعفا داریوش بهشتی خواهان خرید سهم 70 درصدی محجوب در ملوان شده است. هنوز مشخص نشده است که محجوب می‌تواند مستقیما سهام را به او واگذار کند یا باید ابتدا به تحویل مسئولان شهر دهد و سپس آنها درباره مالک جدید تصمیم بگیرد.بهشتی اواخر سال گذشته از طرف هیات مدیره باشگاه نسل ابومسلم مشهد به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب شده بود و در حال حاضر این تیم در لیگ دسته دو فوتبال کشور حضور دارد.

مدیرعامل نسل ابومسلم: خرید امتیاز لیگ یکی هنوز قطعی نشده است

مدیرعامل باشگاه نسل ابومسلم خراسان گفت: هنوز بر سر خرید امتیاز لیگ دسته یک به نتیجه نرسیده‌ایم. داریوش بهشتی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، در خصوص خرید امتیاز لیگ دسته یکی از سوی این باشگاه برای فصل آینده اظهار کرد: به دنبال خرید امتیاز هستیم و با دو سه تیم در این مورد مذاکره کرده‌ایم ولی هنوز به توافق نرسیده‌ایم. وی ادامه داد: تا پایان هفته دیگر خبر قطعی اینکه در لیگ یک به میدان خواهیم رفت یا لیگ دو داده خواهد شد. خواسته خود ما این است که تیم نسل ابومسلم به لیگ یک صعود کند اما به دلیل زمان بر بودن این موضوع و فاصله گرفتن ازهواداران، تصمیم گرفتیم در لیگ یک فعالیت کنیم. بهشتی در خصوص این صحبت مدیر کل ورزش و جوانان که هنوز بیگلری را مدیرعامل باشگاه می‌داند، گفت: باشگاه ما خصوصی است به همین دلیل صحبت وی نیز تنها از نظر اینکه باید برای معرفی مدیرعامل جدید مراحل قانونی طی می‎شد، عنوان شد. وی افزود: از این لحاظ هنوز نامه‌ای ارسال نشده ولی تا 20 خرداد حتما همه چیز درباره باشگاه مشخص و شفاف خواهد شد.