تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - مطالب تیر 1394

بیگلری: اگر جوشش بود، به لیگ یک صعود می کردیم/ تاکنون پرداختی مناسبی به بازیکنان خود داشته ایم


داستان نسل ابومسلم برای فصل آینده هنوز شکل خاصی به خود نگرفته و معلوم نیست که این تیم در کدام رده از لیگ های کشوری به میدان برود. بیگلری در این خصوص می گوید: شرایط را باید بررسی کنیم و بهترین تصمیم را بگیریم، بهشتی با وجود این که به ملوان رفته، اما دلش با مشهد است و هنوز هم به دنبال بحث خرید امتیاز در لیگ یک هستیم. بیگلری در خصوص پرداخت حق و حقوق بازیکنان نیز تصریح می کند: در مجموع 70 درصد قراردادها را پرداخت کرده ایم، شاید به فردی بیش از 70 درصد و به دیگری زیر 70 داده باشیم، اما در مجموع می توان گفت 70 درصد رقم قرارداد بازیکنان پرداخت شده است. تیم ما با وجود این که به لیگ یک صعود نکرد اما درصد پرداختیش از دیگر تیم های استان و حتی ایران که به لیگ برتر رسیدند، بیشتر بوده است. حتی سپاهان که قهرمان ایران شد هم هنوز نتوانسته با بازیکنان فصل گذشته اش  تسویه حساب کند....

میثاقیان به دنبال نسل ابومسلم!


هرچه قدر به رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور و حضور پدیده و سیاه جامگان نزدیک می شویم و خیالمان از بابت شروع مسابقات آنها و تیم بستن شان راحت می شود اما از سوی دیگر نگرانی مان بابت دیگر نمایندگان فوتبال استان در لیگ دو نیز بیشتر می شود. در این بین پیام وحدت که تقریباً وضعیتش مشخص است و قرار است با آرمین رهبر به عنوان سرمربی کار را شروع کند و اتفاقاً استعدادیابی از بازیکنان را هم بعد از ماه مبارک رمضان برگزار نمایند، اما در کنار پیام وضعیت نسل ابومسلم هنوز نامشخص است و تیمی که در فصل گذشته گرچه دیر تمریناتش را آغاز کرد اما با نظم بخشیدن به آن نوید روزهای خوشی را می داد که متأسفانه آن هم با تغییرات مدیریتی که در آن صورت گرفت، چندان سرنوشت خوبی در پایان پیدا نکرد و در نهایت در همان لیگ دو باقی ماند و حالا نیز مشخص نیست که چه وضعیتی بر آن حاکم خواهد شد....

عضو هیئت مدیره باشگاه نسل ابومسلم: باشگاه نسل ابومسلم یک ریال به اشخاص حقیقی و حقوقی بدهکار نیست


عضو هیئت مدیره باشگاه نسل ابومسلم گفت: باشگاه نسل ابومسلم یک ریال به اشخاص حقیقی و حقوقی بدهکار نیست. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مهدی بیگلری در گفتگو با پایگاه خبری این اداره کل گفت: طبق توافقات صورت گرفته با کادر فنی و بازیکنان باشگاه نسل ابومسلم جهت صعود به لیگ دسته یک فوتبال 20% اضافه بر قرارداد دریافت خواهند کرد(120%) و در صورت عدم صعود به لیگ دسته یک 20% از مبلغ قرارداد شان کسر گردید. وی افزود: تمام بازیکنان و کادر فنی باشگاه نسل ابومسلم کمتر از 70% مبلغ قراردادشان را دریافت نکردند. عضو هیئت مدیره باشگاه نسل ابومسلم ادامه داد: با احتساب 20% مصوب شد، در جهت عدم صعود به لیگ دسته یک بازیکنان و کادر فنی کمتر از 10% از مبلغ قراردهایشان باقی مانده است.

اظهارات عباسی مدیرعامل سیاه جامگان درخصوص مذاکره با مدیرعامل باشگاه نسل ابومسلم


مدیر عامل باشگاه سیاه‌جامگان ابومسلم خراسان گفت: هنوز هیچ مذاکره‌ای با بهشتی مدیرعامل باشگاه نسل ابومسلم نداشته‌ایم.
محمدرضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) –منطقه خراسان، در خصوص صحبت‌های مطرح شده برای واگذاری امتیاز این باشگاه به مدیرعامل نسل ابومسلم افزود: تا کنون هیچ مذاکره‌ای با شخص بهشتی نداشته‌ام، فقط صحبت‌هایی با رحیمی سرپرست تیم داشته‌ام که سه شنبه یا چهارشنبه جلسه‌ای با یکدیگر داشته باشیم.وی تصریح کرد :اگر بهشتی بتواند کمکی به فوتبال استان کند، مشتاقانه دنبال این موضوع هستیم. با این حال این صحبت‌ها در حد حرف است ولی اگر این موضوع قطعی شود، اهداف باشگاه قطعا در الویت قرار دارد و یکی از این اهداف، حضور تیم در استان خراسان است.
عباسی ادامه داد : شخص بهشتی برای من قابل احترام است اما فکر می‌کنم این صحبت‌ها بیشتر گمانه‌زنی باشد، زیرا هر روز صحبت از خرید یک امتیاز می‌شود و فقط روی کاغذ این صحبت‌ها مطرح می‌شود و جدیت خاصی پشت آن نیست.