تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - مطالب مهر 1394

مدیرعامل باشگاه: اعتصاب بازیکنان نسل ابومسلم شایعه است

مدیرعامل باشگاه فوتبال نسل ابومسلم خراسان گفت: اعتصاب بازیکنان نسل ابومسلم شایعه است. محسن حاجی بیگلو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، درخصوص اعتصاب بازیکنان تیم نسل ابومسلم عنوان کرد: اعتصاب بازیکنان شایعه بوده است ولی قرار است در این هفته مقداری از قرارداد بازیکنان پرداخته شود تا آن‌ها نیز رضایت داشته باشند. وی ادامه داد: هیچ مشکلی در تیم وجود ندارد و برای بازی آینده آماده رقابت هستیم. رمضان شکری: مقابل تیم متمولی به میدان می‌رویمو سرمربی تیم فوتبال نسل ابومسلم خراسان‌ در لیگ دسته دو نیز گفت: برای جبران شکست دیدار گذشته مقابل تیم نفت امیدیه وارد میدان می‌شویم. رمضان شکری نیز در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خراسان، درخصوص وضعی تیمش و بازی مقابل نفت امیدیه عنوان کرد: بازی سختی پیش رو داریم، عبور کردن از تیم خوب و البته متمولی همچون نفت کار دشواری است و تمام تلاشمان را برای پیروزی مقابل این تیم انجام می‌دهیم و سعی داریم که از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. وی ادامه داد: برای جبران شکست دیدار گذشته وارد میدان می‌شویم و سعی داریم مقابل این تیم خوب به پیروزی برسیم. شکری گفت: تمریناتمان را  به خوبی پشت سر گذاشته‌ایم و امید داریم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و بتوانیم از نقاط ضعف تیم نفت استفاده کنیم و به پیروزی برسیم.

اسامی داوران هفته سوم لیگ دسته دوم اعلام شد

به نقل از سازمان لیگ:روز چهارشنبه 29 مهرماه


نسل ابومسلم مشهد – نفت امیدیه از ساعت 15
احمد موسوی- فرهاد فرهادپور- حسین رک آبادی- مهرداد مژدهی

شکست تیم فوتبال نسل ابومسلم در مصاف با تیم هف سمنان

یک تساوی خانگی و یک شکست حاصل تلاش نمایندگان استان در لیگ دسته دو بود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، نمایندگان خراسان رضوی در درهفته دوم لیگ دسته دو فوتبال کشور مقابل حریفان خود به میدان رفتند. تیم پیام وحدت کاشمر در خانه خود مقابل تیم خلخال دشت اردبیل به میدان رفت که این دیدار با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید. همچنین تیم نسل ابومسلم نیز با نتیجه دو بر یک مقابل تیم هف سمنان بازی را واگذار کرد و شکست خورد.

سرمربی تیم نسل ابومسلم: شناختی از حریف نداریم/مسئولین برای حمایت از نسل ابومسلم بیایند

سرمربی تیم نسل ابومسلم خراسان گفت: تمام تلاشمان را برای پیروزی مقابل نماینده سمنان انجام می‌دهیم.رمضان شکری در گفت‌وگو با ایسنا خراسان، درخصوص بازی فردای تیمش مقابل هف سمنان عنوان‌ کرد: بازی سختی در شهر سمنان مقابل این تیم داریم، شناخت کاملی از تیم نداریم ولی تمام تلاشمان را برای رسیدن به پیروزی در خارج از خانه انجام می‌دهیم، به نظر من تیم نسل ابومسلم روند خوبی را شروع کرده است و امید داریم با حمایت مسئولین بتوانیم جایگاه خودمان را پیدا کنیم.وی ادامه داد: هف سمنان تیم خوب و با استعدادی است و قهرمان استان خودش می‌باشد و بازی مقابل این تیم دشواری خودش را دارد. به هر حال برای پیروزی به این شهر می‌رویم و استراتژی که مقابل این تیم داریم ابتدا شناخت پیدا کردن در دقایق آغازین بازی است و سپس استفاده کردن از نقاط ضعف و به گل رسیدن می‌باشد.شکری درباره بازیکن مصدوم ومحروم تیمش خاطرنشان کرد: زحمتکش تنها بازیکن محروم ما می‌باشد و خوشبختانه هیچ مصدومی نداریم. همچنین از مسئولین استان می‌خواهیم که برای حمایت نسل ابومسلم بیایند و ما را تنها نگذارند.

کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران قضاوت کننده هفته دوم لیگ دسته دوم را اعلام کرد

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، روز چهارشنبه 22 مهرماه

هف سمنان – ابومسلم مشهد از ساعت 15 در ورزشگاه تختی سمنان


مهدی خانپور- حسین اقدامی- حسین بسک آبادی- حسین زیاری