تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - مطالب مصطفی رحمتی

برنامه هفته هفتم تا دوازدهم لیگ دسته سوم ‏

به گزارش "دی اسپورت" و به نقل از سازمان لیگ، برنامه مسابقات هفته هفتم تا دوازدهم مرحله دوم لیگ دسته سوم فصل 96-95 به شرح ‏زیر است:‏
لازم به ذکر است: زمان نیم فصل نقل و انتقالات مسابقات مرحله دوم لیگ دسته سوم از تاریخ 22 اسفند 95 آغاز می شود و 16 ‏فرودین 96 ادامه خواهد داشت. ‏

هفته ششم یکشنبه24بهمن95
نسل ابومسلم مشهد 0 - 0 انتظار بجنورد– ساعت 14:15- ورزشگاه تختی مشهد 


هفته هفتم ، سه شنبه3اسفند95‏
شهدا بابلسر-   نسل ابومسلم مشهد‏ 2 – 2 ساعت ‏14:30‏ - ورزشگاه ‏شهیدعلیزاده ‏بابلسر ‏

هفته هشتم دوشنبه9 اسفند 95‏
اسپیدار تهران 1 -  1 نسل ابومسلم مشهد ‏– ساعت ‏14:30‏ - ورزشگاه ‏عطرسیب باقرشهر



شنبه 14 اسفند 95‏  ‏ دیدارمعوقه ازهفته ‏چهارم
نسل ابومسلم مشهد-امید حسن آباد – ساعت ‏14‏ - ورزشگاه تختی ‏مشهد


هفته نهم ، چهار‏شنبه 18 اسفند 95‏
نسل ابومسلم مشهد 1- 0 بهمن سبز البرز‏– ساعت ‏14:00‏ - ورزشگاه ‏تختی مشهد


هفته دهم ‏، دو شنبه 23 اسفند95
نسل ابومسلم مشهد 2 - 1 شهدای ماکران میاندرود ‏‏– ساعت ‏14‏ - ورزشگاه ‏ تختی مشهد

هفته یازدهم ، چهارشنبه 9فروردین96‏  ‏  ‏
استقلال نوین بجنورد 2 - 1 نسل ابومسلم ‏مشهد ‏‏‏– ساعت ‏15‏ - ورزشگاه ‏19مهر بجنورد

هفته دوازدهم ، سه شنبه15فروردین96‏
نسل ابومسلم مشهد 0 -1 پرسپولیس مشهد ‏‏‏– ساعت ‏15‏ - ورزشگاه ‏تختی مشهد

نتایج هفته یازدهم لیگ دسته سوم ، شکست مشکی ها

هفته یازدهم
چهارشنبه 9فروردین96‏  ‏  ‏

شهدای رزکان کرج 2 – 2 شهرداری کامیاران
اتحاد ساری 0 - 1 صنعت ساری
آلومینیوم آبسگون 1 – 0 ملی پوشان تبریز‏‏
چوکا تالش 0 - 3 مقاومت تهران‏‏
پیام مقاومت ساری 0 – 0 خوشه طلایی ثنا ‏ساوه
بهمن سبز البرز 1 - 2 شهدا بابلسر‏‏
شهدای ماکران میاندرود 2 - 0 اسپیدار تهران
استقلال نوین بجنورد 2 - 1 نسل ابومسلم ‏مشهد ‏‏
پرسپولیس مشهد 0 - 0 انتظار بجنورد‏‏
امید حسن آباد 0 - 2 استقلال جوان گلستان

لیگ 3 مرحله دوم - گروه B

دی اسپورت بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 شهدای بابلسر 11 6 4 1 19 8 11 22
2 استقلال جوان گلستان 11 5 4 2 15 11 4 19
3 پرسپولیس مشهد 11 5 3 3 18 15 3 18
4 انتظار بجنورد 11 4 5 2 13 10 3 17
5 استقلال نوین بجنورد 11 5 2 4 11 9 2 17
6 نسل ابومسلم مشهد 11 4 4 3 11 13 -2 16
7 شهدای ماکران میانرود 11 4 2 5 22 15 7 14
8 اسپیدار تهران 11 3 5 3 12 12 0 14
9 امید حسن آباد 11 2 2 7 12 22 -10 8
10 بهمن سبز البرز 11 1 1 9 6 24 -18 4

 

نتایج هفته دهم لیگ دسته سوم ، پیروزی مشکی ها

به گزارش دی اسپورت؛ روز نخست از هفته دهم مسابقات لیگ دسته سوم امروز پیگیری شد که نتایج زیر رقم خورد.

نسل ابومسلم مشهد 2-  1 شهدای ماکران میاندرود


لیگ 3 مرحله دوم - گروه B

دی اسپورت بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 پرسپولیس مشهد 10 5 2 3 18 15 3 17
2 شهدای بابلسر 9 4 4 1 11 7 4 16
3 انتظار بجنورد 10 4 4 2 13 10 3 16
4 استقلال جوان گلستان 10 4 4 2 13 11 2 16
5 استقلال نوین بجنورد 10 4 2 4 9 8 1 14
6 اسپیدار تهران 9 3 4 2 11 9 2 13
7 نسل ابومسلم مشهد 9 3 4 2 8 10 -2 13
8 شهدای ماکران میانرود 10 3 2 5 20 15 5 11
9 امید حسن آباد 8 2 2 4 11 12 -1 8
10 بهمن سبز البرز 9 1 0 8 4 21 -17 3

 


نتایج هفته نهم لیگ دسته سوم فوتبال ، پیروزی مشکی ها +جدول

به گزارش" دی اسپورت "؛ هفته نهم لیگ دسته سوم پیگیری شد و نتایج زیر حاصل شد :

سه ‏شنبه17اسفند 95‏ 

نسل ابومسلم مشهد 1 - 0 بهمن سبز البرز‏ 

لیگ 3 مرحله دوم - گروه B

دی اسپورت بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 پرسپولیس مشهد 9 5 2 2 18 13 5 17
2 انتظار بجنورد 9 4 4 1 13 9 4 16
3 شهدای بابلسر 9 4 4 1 11 7 4 16
4 اسپیدار تهران 9 3 4 2 11 9 2 13
5 استقلال جوان گلستان 9 3 4 2 11 11 0 13
6 شهدای ماکران میانرود 9 3 2 4 19 13 6 11
7 استقلال نوین بجنورد 9 3 2 4 8 8 0 11
8 نسل ابومسلم مشهد 8 2 4 2 6 9 -3 10
9 امید حسن آباد 8 2 2 4 11 12 -1 8
10 بهمن سبز البرز 9 1 0 8 4 21 -17 3

زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ سه اعلام شد

به گزارش "دی اسپورت" ،زمان نقل و انتقالات نیم فصل مرحله نهایی لیگ سه از تاریخ 22 اسفندماه آغاز و در روز 16 فروردین ماه 96 پایان می یابد.

 

تیمها در این مدت می توانند 6 بازیکن را فسخ و 6 بازیکن جایگزین کنند،همچنین تیمها از گرفتن دو بازیکن سهمیه فیفا نیز می توانند استفاده کنند.

 مرحله دوم لیگ دسته سوم در سه گروه ده تیمی در حال پیگیری است.