تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - مطالب ابر برنامه بازی

اسامی داوران هفته سیزدهم لیگ دسته دوم ، نسل ابومسلم - استقلال آبی تهران

هفته سیزدهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههاى كشور  ،

 نسل ابومسلم - استقلال آبی تهران ،

دوشنبه 21 دی ماه 94  - ساعت 14:00، ورزشگاه تختی مشهد ،

داوران : صائب گلی- جعفر جعفری- میثم تیزکار- مهرداد خسروی ،

به امید پیروزی مشکی پوشان....


اعلام برنامه لیگ دسته دو تا هفته نهایی

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته چهاردهم تا هجدهم و معوقه هفته دهم و یازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور فصل 95-94 را اعلام کرد.به گزارش از سایت سازمان لیگ:برنامه رقابتهای فوق به شرح زیر است:
 

هفته چهاردهم  ، سه شنبه 29 دی 94  

نفت نوین آبادان- نسل  ابوسلم مشهد 14:15- ورزشگاه تختی آبادان

................

هفته پانزدهم ، سه شنبه13 بهمن 94

مقاومت تهران- نسل ابومسلم مشهد- ساعت 14:00- ورزشگاه 5 آذر تهران

.............

هفته شانزدهم ، سه شنبه 20 بهمن 94


نسل ابومسلم مشهد- کارا شیراز ساعت 14:00 - ورزشگاه تختی مشهد

.............

هفته هفدهم ، سه شنبه 27 بهمن 94 

کاسپین قزوین - نسل ابومسلم مشهد- ساعت 14:15 - ورزشگاه سرادر آزادگان 

...........

هفته هجدهم ، سه شنبه 4 اسفند 94


نسل ابومسلم مشهد- نفت و گاز گچساران- ساعت 14:00 - ورزشگاه تختی مشهد 

هفته چهارم لیگ دسته دوم ، استقلال آبی تهران - نسل ابومسلم - چهارشنبه 6 آبان ماه 94 ، ورزشگاه هویزه تهران

هفته چهارم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههاى كشور  ،

استقلال آبی تهران - نسل ابومسلم  ، 

 چهارشنبه 6  آبان ماه 94 - ساعت 14:45 ،

ورزشگاه هویزه تهران  ،

به امید پیروزی مشکی پوشان خراسانی


برنامه هفته پنجم تا سیزدهم لیگ دسته دوم

هفته پنجم:  ، سه شنبه 12/8/1394

نسل ابومسلم مشهد- نفت نوین آبادان-14:00 تختی مشهد

................................................................

هفته ششم:  ، سه شنبه 19/8/1394

نسل ابومسلم مشهد- مقاومت تهران 14:00 تختی مشهد

.............................................................

هفته هفتم  25 آبان

کارا شیراز- نسل ابومسلم مشهد 14:00 - بعثت شیراز

............................................................

هفته هشتم اول آذر

نسل ابومسلم مشهد- کاسپین قزوین 14:00 تختی مشهد

...............................................................

هفته نهم 8 آذر

نفت و گاز گچساران- نسل  ابوسلم مشهد 14:00 شهدا نفت گچساران

...............................................................

هفته دهم 15 آذر

شهرداری جویبار- نسل ابومسلم مشهد 13:45 سراج کلا جویبار

.................................................................

هفته یازدهم دی ماه

نسل ابومسلم مشهد- هف سمنان 14:00 یازدهم تختی مشهد

...............................................................

هفته دوازدهم دوشنبه 14/10/1394

نفت امیدیه- نسل ابومسلم مشهد 14:15 -ن فت1 امیدیه

........................................................

هفته سیزدهم 21 دی ماه

نسل ابومسلم مشهد- استقلال آبی ب تهران 14:00-تختی مشهد

کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در بازیهای هفته نخست لیگ دسته دو را اعلام کرد.

چهارشنبه پانزدهم مهرماه

نسل ابومسلم مشهد – شهرداری جویبار 

 ساعت 15:15 ، ورزشگاه تختی


ابوالفضل حسینی- مجتبی قریب- مهدی مسعودی- محمد ممتاز